Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sedat P.

2015 Mk3 Focus Tavsiyeleriniz

Recommended Posts

İyi günler. Konuyu açacak yerin en uygun burası olduğunu düşündüğümden buraya açıyorum. Yanlış ise şimdiden özür dilerim 😊 uzun araştırmalar sonucunda inş focus almaya karar verdim. Ancak hangi paketi alacağım konusunda kararsız kaldım. Açıkcası ilk kez araç alacağım için boş paket almak İstemiyorum. Bütçem maksimum 90.000 bu bütçeyle 2015 1.6 tdci style paket almam mümkün mü. Ya da önerebileceğiniz başka bir model veya paket var mı. Şimdiden teşekkürler.  

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

4 dakika önce, Sedat P. yazdı:

Bütçem maksimum 90.000 bu bütçeyle 2015 1.6 tdci style paket almam mümkün mü. Ya da önerebileceğiniz başka bir model veya paket var mı. Şimdiden teşekkürle

Hocam almak mümkün mü? Satanan gönlündeki fiyatına bağlı. Satanlar için de satan kişilere sormanız gerek. Focus Mk3 Genel kategorisi içinde donanım ve motor konuları mevcut, göz atmanızı öneririm. 

o fiyata 2015 model hatasız tramersiz boyasız düşük km li arıyorsanız çok zor hocam.ama bu işler nasip işi hiç belli olmaz.

3.11.2019 - 13:24 tarihinde, Sedat P. yazdı:

İyi günler. Konuyu açacak yerin en uygun burası olduğunu düşündüğümden buraya açıyorum. Yanlış ise şimdiden özür dilerim 😊 uzun araştırmalar sonucunda inş focus almaya karar verdim. Ancak hangi paketi alacağım konusunda kararsız kaldım. Açıkcası ilk kez araç alacağım için boş paket almak İstemiyorum. Bütçem maksimum 90.000 bu bütçeyle 2015 1.6 tdci style paket almam mümkün mü. Ya da önerebileceğiniz başka bir model veya paket var mı. Şimdiden teşekkürler.  

Ben bir ay kadar önce 2015 Titanium 1.6 tdci aldım yarım parça boyalı olarak, hatta golften sonra alışamadım ve tekrar satmayı da düşündüm lakin birkaç küçük dokunuş yaparak kullanmayı denemeye karar verdim, style donanım fiyatlarını bilmiyorum ama sunroof adaptif xenon ve tekno paket gibi istekleriniz yoksa 90-95 arasında Titanium bile bulabilirsiniz 60-80 bin km arasında.

Ben maddi sebeplerden dolayı benim kırmızıyı satmak ve tek arabaya düşmek istiyorum ama eşim kabul etmiyor. 2015 style HB dizel otomatik , epey upgradeleri de var (spoiler, LEDli far, LED stop, geniş ekran, android MM vs vs ) .  Maalesef hepsi park halindeyken başkalarının sürtmesi sonucu değişen ve boyanan kısımları da var (650 TL ve 1650 TL trameri var). 95-99 civarı giderse veririm , gitmezse arabadan memnunuz bizle kalsın diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi eşim tek arabaya kalmak istemiyor.