Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

04' CLK 200 Komp & 11' Peugeot 308 cabrio ? ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben Peugeot 308 Cabrio diyorum. :) 15 yaşına gelmiş bir araca binmeye gerek yok. Onu servisten çıkartamazsınız. (Bence) :kıhkıh: 1.6 THP 156 bg Otomatik(Keşke Manuel olsa) bence yeterli. Ha bana kalsa ille de Cabrio olmasın derse gitsin aynı motorlu 508 alsın. :) Aynı fiyat neredeyse. :)

Kriter cabrio olması yani başka seçenek sunma boşuna :) Alacak ailede 97 model merco var, birde ml 04 var.. yani servis işi hikaye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2004 model 94 bin km clk 200 kompressor

konuyu oku lannnnn adamı hasta etme

-Mesaj gitti resim gitti. :D -

Benim görüşüme gelince araç heralde şu veya benzeri. :)

http://www.sahibinde...76942989/detay#

Ben beğendim ama güncellik iyidir diyorum. :kıhkıh: Peugeot 308 CC diyorum. :) Mecedes olacaksa 2005 üstü olmalı ön panel ve klimanın tipi değişiyor. :) Öyle olursa alın gitsin bence Mercoyu. :) Yoksa peu iyidir. :)

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Olum konuya bi bak, ilk mesajı bi okuuu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu eziyetli işi niye bize yaptırıyorsun, alacak adam kendi seçsin o kullanacak...

Yien de

- Farklı tarzları olan araçlar, Mercedes konforlu oturaklı ve ağır, Peugeot görsel olarak da kullanım olarak da daha hoppa.

- 8 yaşında Mercedes 1 yaşında Peugeot'yu cebinden çıkarır diye düşünüyorsanız çok tutucusunuz derim.

- Hardtopu her zaman tenteye tercih ederim.

- Mercedes ikinci eli göreceli iyidir doğal olarak.

Ben Peugeot'yu alırdım, daha iyi bulduğum için değil, yaşıma ve tarzıma daha uygun olduğu için :)

Sonuçta gene ilk cümleye dönüyorum, bu tercihin genel geçer doğrusu olmaz, kullanacak adam seçsin, tarzına göre!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

- 8 yaşında Mercedes 1 yaşında Peugeot'yu cebinden çıkarır diye düşünüyorsanız çok tutucusunuz derim.

Neden tutuculuk olsun abicim ?

1 yaşında Peugeot. Kalite / Konfor / Yoltutuş / Güvenlik konularında Hangi Mercedese rakip olabilir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu eziyetli işi niye bize yaptırıyorsun, alacak adam kendi seçsin o kullanacak...

Yien de

- Farklı tarzları olan araçlar, Mercedes konforlu oturaklı ve ağır, Peugeot görsel olarak da kullanım olarak da daha hoppa.

- Hardtopu her zaman tenteye tercih ederim.

- Mercedes ikinci eli göreceli iyidir doğal olarak.

Ben Peugeot'yu alırdım, daha iyi bulduğum için değil, yaşıma ve tarzıma daha uygun olduğu için :)

Sonuçta gene ilk cümleye dönüyorum, bu tercihin genel geçer doğrusu olmaz, kullanacak adam seçsin, tarzına göre!

Kesinlikle ama yorumlarda önemli tabi ki :kıhkıh: Çok fazla hız tutkusu olan arkadaşımız değil..

birde 2.el değeri var 2009 oldumu pug fiyatı 50'lere iniyor...Sınıf farkının getirdiği farklar da var tabi, arka boylar gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.