Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
İbrahim su

Direksiyonda Başlayan Sertlik

Question

İyi günler arkadaşlar.Cumartesi günü öğleden sonra işe gitmek için arabayı çalıştırdım vitese koydum ve direksiyonu cevirdim ama dönmedi.saniyeler içerisinde tekrar denedim bu sefer döndü.Pazar günüde arabayı kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.Bugun okula gittim sabah çalıştığımda sorun yoktu.Kahvaltılık almak icin markete gittim geldim.Calıştırdım direksiyonu cevirdim gene ayni sertlik.Sonra saniyeler icerisinde gene denedim duzeldi.acaba sorun ne olabilir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.