Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

su püskürtme memesi

Sinan Çınar

Soru

Geçen hafta farkettim ki su püskürtme memesi su kaçırıyor.Kaçan su da doğru bujilerin oraya gidiyor.Buji yerleri de çukur bir yerde hep orayı su doldurmuş.Bu memelerden nasıl bulabilirim?İnternet mağazasında var ama bilemedim uyar mı diye?Focus 3 lerin püskürtme memeleri sprey şeklindeymiş onlar uyar mı benim araca?

Ben bir kasabada çalışıyorum.En yakın şehir 120 km.Focus 3 ün püskürtme memelerini bana gönderebilecek olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tam aradığım konu ama yarım kalmış :) Değiştirebiliyor muyuz bu su püskürtme uçlarını? Bende bütün cama yayan uçlardan istiyorum. En azından arkadaki arabanın camını yıkamayız :D

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de benzer bir sorun var silecek fıskiyesi kaput içerisine değil de kaput dışına sızdırıyor vede arabanın üzerinde leke bırakıyor meme başlarını temizledim ama sorun hala devam ediyor.Değiştiren var sa fiyatı internet satışı varmıdır?

Ozden Erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Memeler alt tarafa kaçırmıyormuş meme takılı olduğu yerden alt tarafa su kaçırıyormuş yani kaputla birleştiği yerden. Yerinden söktüm şeffaf silikon sıkıp tekrar oturttum ve silikonu temizleyip problemi ortadan kaldırdım.Yenisini almadan önce üzerine su dökün kaputa takılı olduğu yerden kaçırıp kaçırmadığını kontrol edin derim

Gökhan Açıkgöz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

He gormedim onu tmm. Ama icerden mi takiliyo sen biliyomusun? Yardimci olursan sevinirim

Bide baska sorum olck yardimci olrsan sevinirim. Bnde dizel 2010 titan x var ibre testi yaptim orda daha once cikmayan isiklar gordum vites degistrme ok'u bide kayan araba isareti gordum onlar ne zaman yaniyo bilgin varmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

He gormedim onu tmm. Ama icerden mi takiliyo sen biliyomusun? Yardimci olursan sevinirim

Bide baska sorum olck yardimci olrsan sevinirim. Bnde dizel 2010 titan x var ibre testi yaptim orda daha once cikmayan isiklar gordum vites degistrme ok'u bide kayan araba isareti gordum onlar ne zaman yaniyo bilgin varmi?

Biz zaten yardımcı olmak için buradayız, yazdığınız soruların yanıtlarını biliyorsak ifade etmeye çalışıyoruz :) özellikle istemenize gerek yok yani.

Ben bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford focus 3 kasa fıskiyesi diyin her parçacıda vardır. İnternetten aratsanız da çıkar çok Aman aman bi parça diil gözünüzde büyütmeyin :)

Fiyatı da 30 40 lira bişey olması laZım

Mesut Dumlupınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.