Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Oval Teyp Kodu Hk.

Aytaç Tan

Soru

Arkadaşlar oval sony teyp satın almıştım. Kutup başını çıkarınca kod gitti. Bana teybin arkasından baktım benim kod v ile başlıyor. Forumdan bana yardımcı olabilecek güzel insanlar vardır elbet. Yardımcılarınızı rica ediyorum.

PART NO: 7M5T-18C939-EF

SERIAL NO: V 046110

MODEL: CD307-CDI-ISLAND-KW2000

SONY ITEM NUMBER: CDX - FS307EF

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
40 dakika önce, Aytaç Tan yazdı:

Arkadaşlar oval sony teyp satın almıştım. Kutup başını çıkarınca kod gitti. Bana teybin arkasından baktım benim kod v ile başlıyor. Forumdan bana yardımcı olabilecek güzel insanlar vardır elbet. Yardımcılarınızı rica ediyorum.

PART NO: 7M5T-18C939-EF

SERIAL NO: V 046110

MODEL: CD307-CDI-ISLAND-KW2000

SONY ITEM NUMBER: CDX - FS307EF

9672

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Mk2- Modifiye > Focus II > Ford Garajı > Mk2- Ses & Görüntü Sistemleri kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar benzer sorunu bende yaşıyorum aracı triger ve baskı balata değişimi için tamirciye bıraktım kutup başını sökmüş teyp kod istiyor. teyp serisi V073563 kodunu bulmamız mümkün mü acaba şimdiden teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Vahap Taşdan yazdı:

Merhabalar benzer sorunu bende yaşıyorum aracı triger ve baskı balata değişimi için tamirciye bıraktım kutup başını sökmüş teyp kod istiyor. teyp serisi V073563 kodunu bulmamız mümkün mü acaba şimdiden teşekkürler 

25 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu Hocam derdine derman olacaktır :yeah:

8325

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.