Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mini Usb B çıkışları

Alper Sert

Soru

Arkadaşlar klima kontrol panelini söktüğümde tam arkasında kalan kısmında iki tane mini usb b çıkışı gördüm.Bu çıkışlar demek 5 v enerji demek. Fakat ucuna kablo bağladığımda herhangi bir enerji gelmiyor. Hattı takip ettiğimde ana hattan geldiğini farkettim. Bu çıkışlar ne için konmuş olabilir? Bu çıkışlardan enerji almak mümkün mü?

IMG_20190420_182742.jpg

IMG_20190420_182815.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çıkışlar sync için hazırlık amacıyla bulunuyorlar. Bir yere bağlı değiller. Sync modülü olduğunda torpido alıtndan yolcu tarafında, kolçağa ve klima paneline bağlantı için gerekliler.

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

2. el ise daha önce takılmış multimedya sistemidir. Normalde böyle kablo olmaması gerek diye biliyorum, emin değilim.

Trend x ve style tesisatlarında standart.

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Alper Sert yazdı:

O zaman sync hattından gelen enerjiyi taşımakla yükümlüler. Enerji almanın bir yolu yok diye anladım doğru mudur?

Sync modülü (APIM) sizin aracınızda yok. Modülde çift usb girişi var. Sizin şu an kullandığınız usb teyp ünitesinde. Modül olan araçlarda teypte usb girişi yok.

Tesisatta bir siyah bir de gri usb mini b kablosu mecvut ve iki uçları da boşta, bir yere bağlı değiller, yani herhangi bir şey alamazsınız.

Daha detaylı bilgi konuda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.