Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
H. Cenk

Booking.com

Önerilen Mesajlar

4-5 yıldır yaz tatillerimi booking.com aracılığıyla yurt dışında yapıyorum. Yorucu , stresli ve zahmetli olsa da birden fazla yeri kısa sürelerde kalıp görmek hoşuma gitti. Bu sene de öyle yapayım dedim. İlk gençliğimden beri  şu st tropez nice cannes san remo oraları bir görmek istiyorum. Ancak o sahil herhalde avrupanın en pahalı yerlerinden..  booking com dan şimdiden makul fiyatlı yerler bulmaya çalıştım. En risklisi muhtemelen st tropez idi. Muhteşem fiyatlı bir yer buldum. Planladığım güzergahta diğer lokasyonlarda da makul fiyatlı yerler bulunca hepsini birden rezerve ettim. St tropez deki yer ön ödeme istiyordu onu da yaptım. Gayet memnun idim ki. 2-3 gün sonra St Tropezdeki tesisten booking com aracılığıyla bir mail aldım. 2 gün kalış süresine izin vermediklerini, ya kalışımı 1 haftaya uzatmamı ya da iptal etmemi istediler. Ben de o zaman iptal edin 2 günden fazla vaktimiz yok dedim. Bir sayfa açıldı ve ben cancel a bastım. Bu durumda ödediğim para iade oldu ama haşırt 138 € iptal cezası çekildi. Neyse yazıştık ettik iptal edildi. Booking.com a şikayet yazdım. Yani bu tam arada bir rezervasyon eğer burası o fiyata olmasa ben bu tatilin tümünü almayacaktım falan dedim. Hiç bir yerde 1 hafta sınırı yok dedim. Booking.com kesinlikle sorumluluk almadı ben şimdi o 2 gün arabada mı yatacağım. Bana aynı fiyata bir yer bulmak zorundasınız dedim. Yapmazsanız bir daha booking com u kullanmam dedim  . rezervasyonu siz iptal etmiş görünüyorsunuz. Bir şey yapamayız . Böyle bir durumda iptalden önce bize danışın falan dediler. Ve sıyrıldılar, ben kalakaldım. Şöyle söyleyeyim. 190 euro idi 2 günlük kalış bedeli, booking com un bana şimdiki önerilerinde 2 gün için 19900 euro isteyen tesis var. Booking.com rezervasyonlarında iptal isteğine hazırlıklı olun. Artık türküz diye mi beğenmediler bilmiyorum.

tesis hala hiç bir sınırlama göstermeden aynı fiyata rezervasyon vermeye devam ediyor. 

Bundan sonra booking.com kullanmayacağım. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesis hala sınırlama göstermeden aynı fiyata rezervasyon veriyorsa;

 

Aynı rezervasyonu tekrar yapardım.

 

Tesisten yine aynı geri dönüş olunca da booking.com'u konuya dahil ederdim (bu sefer rez iptali yapmadan)🙂

 

En azından denemek lazım 😄

Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.