Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Cam Sıyırma Fitili

Orhan A.

Soru

Merhaba. Focus 3 style arabamın sol arka kapı cam sıyırma fitilini çıkardım ve tekrar takarken hasarlandı. (Ne için çıkardığımı sormayın ? ) Parçacıdan yenisini aldım.  İki farklı camcıya götürdüm. Sanki bu parça ile ilk kez karşılaşmışlar gibi, ilki hiç beceremedi, ikincisi taktı ama bir tarafı tam oturmadı. Bu konuda Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Orhan A. yazdı:

Merhaba. Focus 3 style arabamın sol arka kapı cam sıyırma fitilini çıkardım ve tekrar takarken hasarlandı. (Ne için çıkardığımı sormayın ? ) Parçacıdan yenisini aldım.  İki farklı camcıya götürdüm. Sanki bu parça ile ilk kez karşılaşmışlar gibi, ilki hiç beceremedi, ikincisi taktı ama bir tarafı tam oturmadı. Bu konuda Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Teşekkürler.

O fitili nereden buldunuz? Benim ön cam sıyırıcıları film söktürürken özelliğini yitirdi. Aradım bulamadım. Servise sorma vaktim olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.