Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus II hata kodu

Engin selçuk

Soru

2005 ghia computest sonuçları testi yapan ustaya göre aracın durumu çok iyi özellikle motor performansı % 100 elektronik aksam oldukça iyi ancak raporun son sayfasında şu şekilde bir hata gördüm:

kilitlemesiz fren sistemi - ABS/ESP'siz

arıza hafızası C1235 Arka sağ tekerlek devir sensörü giriş sinyali yok/sürekli

C1236 Arka sol tekerlek devir sensörü giriş sinyali yok/sürekli

ABS sisteminde mi bir arıza var tam anlayamadım? bu konuyla ilgili servise başvurmak gerekirmi? neler önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arka lastiklerdeki abs sensörlerinde bir sıkıntı var gibi gözüküyor. (sensör bozulmuş olabilir / Kablosu hasar görmüş olabilir / Jakı çıkmış olabilir. )

ABS sisteminizi test ettinizmi ? çalışmasında bir sıkıntı varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Büyük ihtimalle. sistemin gördüğü ufak bi hata sonucu kaydedilmiş olan arzıa kodudur.

ABS sisteminizde bir sorun olsa abs ikaz lambası sürekli yanar. Ve ABS sisteminiz devreye girmez. Ama yinede içiniz rahat etsin diye bir ustaya gösterebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kardeşim aynı sıkıntımı bilmiyorum ama benim arabamıda tork ve motor gücü testine soktular sabit yerde baglayarak. ABS dahil bazı hatalar verdi korktum ustaya sordum buna sebep olarak aracın bagımsız olarak çalışmasını gösterdi birazdan geçer dedi yarım saat sonra hiç bir hata kalmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.