Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Mca Trend X'e Subwoofer Takılır mı?

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Mca Trend X'e Subwoofer Takılır mı? olarak değiştirdi

Takılır, iyi ses için hoparlör de değişecek. İyi ses için belli başka markalar belli fiyatları da kaliteyle orantılı, bütçeye bakar bu iş. Sitede de birçok örnek mevcut okumak lazım hızlı cevap için ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Takabilirsiniz elbette eğer sadece subwoofer düşünüyorsanız aktif subwoofer takmanızı öneririm amfi ile birlikte.

Ses sistemi biraz hatta baya bir kişiye göre değişen bir zevk ben bu konuda bayağı bi hasta olduğum içinde aracımda alpine 1000 rms 3000 watt subwoofer kullanıyorum.Eğer ben öyle hafiften bas duymak istiyorum derseniz alpine swe-815 bakmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Gule gule kullanin 

bu arada isikli vites topuzunu nerden aldiniz baglantisi basitmidir

yetkili servisten almıştım bağlantısı basit fakat onu oraya uydurmak için ciddi çaba emek gerekli ? mcada ışıklı vites topuzu yok çünkü focus 3 ile mca karıştırıp bir vites topuzu bir vites körüğü ve geri vites mandalı elde etmelisiniz ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
26 dakika önce, Gökhan Türker yazdı:

Gösterge st gösterge gördüğüm kadarıyla nerede yaptırdınız maliyeti ne oldu acaba 

Bu yaptırmaktan ziyade alınıp değiştirilen bir şey. Fiyat da bulunan yere, kondisyona ve arızalarına göre değişir. Piyasadaki çoğu ürün ya yurt dışından gelmiş arızalı ya da çalıntı falan oluyor. 

Gibi

https://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-FORD-FOCUS-ST250-ST-MK3-2-0-TDCI-DIESEL-SPEEDO-CLOCKS-DIALS-TACHO/183588932906?hash=item2abec0cd2a:g:cX4AAOSwAx9cFlW~:rk:8:pf:0

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.10.2018 - 21:30 tarihinde, Özkan Güzelgök yazdı:

güle güle kullanın bas için kullandığınız amfi mono amfimidir acaba ?

aynen bass için olan mono pilippo anfi

--1 dakika sonra eklendi--
12 saat önce, Gökhan Türker yazdı:

Gösterge st gösterge gördüğüm kadarıyla nerede yaptırdınız maliyeti ne oldu acaba 

yurtdışından aldım dizel st göstergesi montaj km ayarlama kalibrasyon yapılıp taktım ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.