Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Paneli Buğusu

Mustafa_Öztürk

Soru

Öncelikle herkeze hayırlı cumalar arkadaşlar benim sorunum gösterge panelinin içinde benzin göstergesi olan yerin içinde buğu var ve bu beni rahatsız ediyor sanırım geçen hafta cam sil ile gösterge panelini silmiştim ondan oldu bu bulutu nasıl yok ederim cam çıkıyor mu nasıl çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkeze teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

O çıkıyor ama uğraşmaya değmez bunun için. Saç kurutma makinası ya da hava tutarsan belki bir işe yarayabilir.

hava tuttum işe yaramadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Mustafa_Öztürk yazdı:

hava tuttum bu sefer tüm göstergelerde buğu oldu ön camı çıkıyorsa yardımcı olabilecek biri varmı nasıl sökülüyor sinir bozucu

Komple göstergeyi sökeceksin. Camı ayırıp temizleyip takacaksın, basit işlem.

Sadece torx 20 numara anahtar lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Komple göstergeyi sökeceksin. Camı ayırıp temizleyip takacaksın, basit işlem.

Sadece torx 20 numara anahtar lazım...

gürkan bey peki akünün kutup başlarını felan sökmeme gerek varmı bir sorun yaratırmı ve camı ayırma yerinde vidalımı tırnaklımı yorumun için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Mustafa_Öztürk yazdı:

gürkan bey peki akünün kutup başlarını felan sökmeme gerek varmı bir sorun yaratırmı ve camı ayırma yerinde vidalımı tırnaklımı yorumun için teşekkür ederim

Hayır gerek yok.

Direksiyona bağlı olan gösterge alt çıtayı çek, 2 tane civata göreceksin, sök onları göstergeyi çekip hafif dışarı al, arkasına elini sok ve soketi çıkar.

Cam geçmeli, ibrelere ve gösterge zeminine dokunma, bez vb sürme... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hayır gerek yok.

Direksiyona bağlı olan gösterge alt çıtayı çek, 2 tane civata göreceksin, sök onları göstergeyi çekip hafif dışarı al, arkasına elini sok ve soketi çıkar.

Cam geçmeli, ibrelere ve gösterge zeminine dokunma, bez vb sürme... 

çok teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet gösterge panelini söktüm ama buğu sandığım şey leke çıktı sildiğim halde çıkmadı daha berbat bir hal aldı bende camı sökerek pasta cila yaptım temizlendi acaba bu torpido parlatıcılarımı leke yapıyor arkadaşlar çok kötüydü çıkmıyordu pasta cila yapınca sıfır gibi oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.