Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İmmobilizere Anahtar Kaydetme

Kaan Cantimur

Soru

Geçenlerde Aliexpress üzerinden 4d60 çipli mk1 uyumlu sustalı bir anahtar aldım. Daha sonra araştırdığım kadarı ile kapı otomatiği, camlar, bagaj vb ayarları kontak üzerinden yaptım ve hepsi çalışıyor ancak motoru çalıştırmıyor. Daha sonra ford servisine gidip anahtarı immobilizere kaydettirmem gerektiği söylendi. Sizin bir bildiğiniz varmıdır? ve bu immobilizere kaydetme işlemi için ücret ne kadar talep ederler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

anahtarınız hiç mi yoktu yoksa bozulduğu/eskidiği için mi aldınız? ikicisi ise eskisinin immobilizer çipini yenisine aktarabilirsiniz. anahtarın içinde bir yere sabitlenmiş siyah küçük bir parça olarak duruyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
48 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

anahtarınız hiç mi yoktu yoksa bozulduğu/eskidiği için mi aldınız? ikicisi ise eskisinin immobilizer çipini yenisine aktarabilirsiniz. anahtarın içinde bir yere sabitlenmiş siyah küçük bir parça olarak duruyordur.

Hocam bir tane anahtarım var aracın orjinal anahtarı bende yedek sustalı aldım. Bu yedek sustalı olanı eklemek istiyorum. Yani toplamda 2 tane anahtarım olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Kaan Cantimur yazdı:

Hocam bir tane anahtarım var aracın orjinal anahtarı bende yedek sustalı aldım. Bu yedek sustalı olanı eklemek istiyorum. Yani toplamda 2 tane anahtarım olacak.

o zaman evet servise gitmeniz lazım. yada anahtarcıya. ücret hakkında bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.