Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arıza Kodunu Nereden öğreneceğim?

Volkan Erdek

Soru

Abilerim Selamlar, Aracı 2 Hafta Önce Aldım. 2003 Ghia Focus Sedan Otm. Araç 2-3 Gündür (Belkide Daha Öncesinde de yanıyordu ben farketmemiştim) Arıza Lambası Yanıyor. Öncelikle Şunu Belirteyim. ARAÇTA LPG YOK. Daha Önceden Lpg takılmış ama sökmüşler. şuan lpg yok araçta. Ben bi forumda Okudum Expertiz'e veya Ustaya Gitmeden Arıza Kodunu Kendiniz Öğrenebilirsiniz Diyordu. Eğer Bu Arıza Kodunu Öğrenebilirsem İnternetten Bakıp En azından ne olduğunu anlarım.

ve üstadlar bu arada şunu da eklemek istiyorum, araç ile taş çatlasa 20-22 km lik yol gittim. çeyrek depo bitiverdi. 3 çeyrek depo vardı yarıya düştü....

acaba gerçekten böyle saçma bir şekilde yakma durumu varmıdır, yoksa Depo Göstergesimi bozuktur.

vlk1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arıza kodunu öğrenebilmen için ELM327 koblosuyla arabayı laptopuna bağlaman lazım.Arabayı bilgisayara bağlamadan öğrenemezsin arıza kodunu.Deponla ilgili olarakta deponu doldur.Bir süre kullan ve ibrenin ne kadar indiğini gözlemle.Daha sonra deponu tekrar doldur.Aldığın benzin miktarıyla ibrenin düştüğü miktarı mukayese et.Bu sana problemle ilgili fikir verecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.