Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Müzik Sistemi Ses Açılmıyor

Murat Akdeniz

Soru

2016 Ford focus titanium sync 2 kullanıcısıyım Aracımda müzik sistemi ile ilgili sorunum var.

Aracımı servise götürdüm akü garantiden değiştikten sonra müzik sisteminde bir takım değişiklikler olduğunu gördüm.  Son ses yapsam bile araç sanki kendine korumaya alıyor ve ses sonda değılde orta seviyelerde devam ediyor ses kıstığımda ise bas ve tizler daha etkili bir şekilde çalmaya devam ediyor ayarlardan yapılacak bir şeyler bulamadım bilgisi olan yada bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sync 1'de uyarlanan ses diye bir özellik var.Araç dururken sesleri kendi kısıyor.Araç hızlandıkça ses artıyor.Ama çok dengesiz çalışan bir sistem.Aküyü söküp taktığınızda bu uyarlanan ses özelliği aktif oluyor.Onu kapatmak gerekiyor.Yoksa dediğiniz gibi sesi açsanızda çok fazla ses açılmıyor.Ama süratlendikçede ses fazla artıyor.Basslar falan bozuluyor.Sizinde sıkıntınız büyük ihtimal bu özellikten olabilir.Uyarlanan ses özelliğini bulup kapatın.Birde öyle deneyin.

Capture.PNG.f9e783f3746faaef457590bf2cff23cf.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de yüksek sesle 20 30 dk. dinlersem  ses komple gidiyor. Taki aracı stop edip çalıştırana kadar. Fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Düzeldiğini sanmıştım fakat halen sorun devam ediyor. Belki sizde fabrika ayarlarına dönderirseniz düzelir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.