Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yıkamacı da lastik parlatma..

Önerilen Mesajlar

Ben bir iş aldım başıma; pasta, cila, glaze, kil, pad, makina vb aldım artık kendi kendime yapıyorum bakımları, öğrenene kadarki her denememde pişmaniyenin icadını hatırlayacağım sanıırm!

Bende en son pasta cila yaptıktan sonra;pasta nın çokda faydalı bişey olmadığını keşfedip :) (yoruculuğundan olsa gerek),gaz yağıyla yıkatıp cila atmaya başladım sadece.Bu arada senın ekip bayaği sağlammış tek ihtiyacın olan sana seve seve yardım etcek bi araba seven arkadaş bulunabilirse abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende en son pasta cila yaptıktan sonra;pasta nın çokda faydalı bişey olmadığını keşfedip :) (yoruculuğundan olsa gerek),gaz yağıyla yıkatıp cila atmaya başladım sadece.Bu arada senın ekip bayaği sağlammış tek ihtiyacın olan sana seve seve yardım etcek bi araba seven arkadaş bulunabilirse abi :)

Benim ekip sağlam da bazen "abi etme ne olur" diye yalvaran gözlerle bakıyorlar o fena :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ekip sağlam da bazen "abi etme ne olur" diye yalvaran gözlerle bakıyorlar o fena :)

Gözümde canlanıyor arkadaşlar,senin temizlik ve bakım ekibini görünce başlarına ne geleceği eminim gözlerinin önünden film şeridi gibi geçiyordur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gözümde canlanıyor arkadaşlar,senin temizlik ve bakım ekibini görünce başlarına ne geleceği eminim gözlerinin önünden film şeridi gibi geçiyordur :)

Bir elemanım Focus u satınca "abi yeni arabaya bu kadar özenmesen?" gibi bir ricada bulunacak kadar ileri gidebildi zaten, işyerinde tek fiske de vurmamışımdır ama iş araba olursa tanımam. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkcası oto yıkamada bende lastiklere parlatıcı sürdürmüyorum..ne kullandıkları hakkında bilgim olmadığı için..hatta göğüs içinde kendi aldığım ürünü kullanıyorum.onlar sadece yıkayıp kuruluyorlar aslında müstakil bir evim olsa sadece kış aylarında giderim.arbamla uğraşırken sanki beni deşarj ediyor yorulmak yerine dinlendiriyor... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Ben bazen severim parıl parıl.. Genelde simsiyah mat olsun isterim.

kesinlikle katılıyorum, son 2 arabama bu güne değin asla fırça vurdurmadım. her yıkamada aracı sonax şampuan ve hızlı cila ile yıkatıp (formen) veya kendim yıkayarak parlattıktan sonra en son jant ve lastikleri de parlatınca arabanın asıl güzelliği ortaya çıkıyor ve dikkat çekiyor. :) biraz yorucu oluyor ama son görünüm bu zahmete değiyor doğrusu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

tavsiyelerinize uydum ve endurance gold class markma lastik parlatma ürününden satın aldım.. teşekkür ederim ilginiz için..

ama bir sorum var ürünün kullanımıyla ilgili olarak

ürünü ıslak lastik üzerinde mi uyguluyoruz, yoksa yıkanmış, kurumuş lastik üzerinde mi?..

bir de ne miktarda sürmeliyiz süngerin üzerine..saygılar

arkadaşlar meguiars endunce var lastik parlatıcı olarak alın kullanın 25 lira olması lazım

evet doğrudur bazı parlatıcılar lastiğe zarar verir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.