Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motora Akan Su

Onur Koçhisar

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Cam önü iklimlendirme sistemi için hava almaya yönelik hazırlanmış boşluk içerir.

Su girebilir, iki yana doğru meyillidir ve yanlarda boşalma kanalları vardır. Ağaç altında uzun süre kalınca orayı kuru yapraklar doldurabilir, ara sıra temizleyin. Genelde etrafa akmayacak şekilde izole edilmiş bir alandır.

Fotoğraflara bakınca sanki su açık kaputtan aşağı akmış gibi gördüm, o kadar sudan zarar gelmez, hatta biraz fazlası ile motor bir temizlense iyi olur gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam , bu deliklerden akan suyun akuye motora damlamasi sorun olusturmazmi.yapraklari temizliyorum ancak az bi su bile bu deliklerden hemen motora akiyor.son olarak benim araca ozgu bi durum mudur?

--1 dakika sonra eklendi--

Su kaputtan asagi akmadi hocam siseden cama su dokunce bu deliklerden asagi akti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orada bulunan plastik klipsi çıkarıp altındaki süngerimsi malzemenin değişmesi lazım su klipsten sızıp kaciriyor  . Klipsin altındaki sünger islevini kaybetmis sanirim .servisten bu klipsi isteyebilirsiniz 

W715993 S300  FINISH 5177200

Bende de aynı sıkıntı vardı degistirdim kesildi

Adedi 6tl idi 

IMG-20170909-WA0000.thumb.jpg.7700631d1006c0c51bbe066a00363171.jpg

IMG-20170909-WA0003.thumb.jpg.9c8a6fc730ec552bec373a30a1872887.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanitlar icin tesekkurler kilipsleri degistirip deneyim bakalim sonuc ne olacak.suyun akunun motorun uzerinr damlamasi bana normal gelmedi.sifir aractada sonucun ayni olmasi kronik bir sorunmu ya da olmasi gereken biseymi anlam veremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kronik değil tabiki o kısımda motor bölmesine akacak tek nokta klipslerin olduğu kısımlar onlar da zaten klips altlarına sünger konularak sızıntı engellenmiş.  Değiştirerek veya o süngeri kendiniz oraya uyarlayıp takarak sorunu çözebilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.