Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus III Teyp Sorunu"m"

Furkan Ulucak

Soru

Teyple ilgili küçük bi sorunum var. Bunla ilgili bi konu görmediğimden yeni konu açıyorum..

Geçen gün radyo frekanslarını 1den 10a kadar ayarladım ancak direksiyondaki kumandadan sonraki kanala geçerken şöyle bi sıkıntıyla karşılaşıyorum

1 2 3 diye ilerliyo kanallar ancak 4 e geçmiyo tekrar 1 e dönüyo. 1den geriye doğru gittiğimde ise bi sıkıntı yok. Yani 10 9 8... 1 e kadar geliyo..

Egzoz tıpası için servise gittiğimde görevli arkadaşa bundan bahsettim, o da başka birine sorup 4. kanalın frekansını değiştirdiğinizde düzelir dedi..

Ama herhangi bi değişiklik olmadı.. Kısacası 1 2 3 diye devam ederken tekrar 1 e dönüyo bizim oğlanın teypi..Bunla ilgili yapabilceğim bişey var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bugün Kadir Bey'in verdiği bilgiler ışığında ben de sorunumu çözmüş bulunmaktayım. çözüm çok basit.. Benim aracımda 3. kanaldan 4. kanala geçmiyodu. Bende 2. kanalla 3. kanalın frekanslarını değiştirdim ve sorunumu çözmüş oldum. Kadir Bey'de 2den 3e geçemiyodu. O da 2. kanalın frekasını değiştirmiş. Yani her araçta farklı bi kanalda bu sıkıntı yaşana biliyor. örneğin başka bi araçta 7den 8e geçerken sıkıntı oluyosa çözüm 7. kanalın frekansını değiştirmek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün Kadir Bey'in verdiği bilgiler ışığında ben de sorunumu çözmüş bulunmaktayım. çözüm çok basit.. Benim aracımda 3. kanaldan 4. kanala geçmiyodu. Bende 2. kanalla 3. kanalın frekanslarını değiştirdim ve sorunumu çözmüş oldum. Kadir Bey'de 2den 3e geçemiyodu. O da 2. kanalın frekasını değiştirmiş. Yani her araçta farklı bi kanalda bu sıkıntı yaşana biliyor. örneğin başka bi araçta 7den 8e geçerken sıkıntı oluyosa çözüm 7. kanalın frekansını değiştirmek.

hatta muhtemelen eski kanalları tekrar ayarlasan bile olur. Ben öyle yaptım. 2 kanalın frekansını değiştirdim. Sonra tekrar eski frekansa ayarladım. Fakat aynı sorunu yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hatta muhtemelen eski kanalları tekrar ayarlasan bile olur. Ben öyle yaptım. 2 kanalın frekansını değiştirdim. Sonra tekrar eski frekansa ayarladım. Fakat aynı sorunu yaşamadım.

Doğrudur.. Ben uğraşmadım, 2yle 3ü yer değiştirdim, oldu :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.