Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sedan Bagaj Kapağı Sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,benim bagaj kapağı arabanın önü yokuş yukarıyken tam açık kalmıyor,aşağı doğru düşüyor,geçen gün kafamı vurdum o yüzden...Aynı Sorunla karşılaşan var mı? Zaten bagaj kapağı tam olarak da açılmıyor,normalde sonuna kadar açılsa arkaya doğru arka cama yaklaşık açılırken bende tam açılmıyor ....Birde bagaj kapağında sol stopla bagaj kapağı arasında biraz fazla açıklık var....Bu tür sorunları olan arkadaşlar var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

benimde f3 üm var ve ben bunu eleştrince tepki oluyor anlamadım

Tepki eleştiriye değil ki..Tövbe çok sorunluymuş sözüne... :) Yani siz mutlu olun diye uğraşıyoruz...

Sadece sorun başlıklarında görüyoruz sizi...Hal böyle olunca insan üzülüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Objektif eleştirsen hiç tepki olmaz diye düşünüyorum,

Mesela Bora bey de eleştiriyor, bende eleştiriyorum, hatta Cem Boneval dışındaki bütün Focus 3 kullanıcıları bazı şeyleri eleştiriyor, ama objektif olarak eleştiriyoruz,

Sorunların saçma sapan olduğundan bahsetmişsin, tek tek bütün markaları dolaşmak lazım, eminim bahsettiğimiz "yamuk monte edilmiş kaporta aksamları tüm markalarda vardır. Sonuçta bu makineleri de bir makine üretiyor ve bu kadar yüksek sayıda üretilirken bazı aksaklıklar olacak, aracınızı kendi sınıfında araçlar ile kıyaslayın, örneğin Fluence de bu fark daha da bariz, hatta plastik aksam ile metal aksam arasında boyada ton farkları bile çok bariz, sonra fiat lineanın cam kenarlarındaki krom aksamları, resmen sonradan silikonla yapıştırılmış gibi (belkide gerçekten öyle,) bunun gibi ufak sorunlara saçma sapan demek çok ağır olmuş bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaputun ayarsız olması değil olay Mertol,bagaj kapağının aşağı düşmesi ve senin kafanı vurman sorun..Bagaj kapağının bir tarafının öbür taraftan hafif açık monte edilmiş olması ise hafif kusur belki ama sorun değil..Ha bagaj kapağının montajından kaynaklanan su sızdırma,kapanmama gibi bir durum oldaydı bunu sorun sayabilirdik..Benim sorun olarak görüp konu açmama neden olan durum,bagaj kapağının yokuş aşağı durumdayken aşağı düşmesi...

Bu arada açtığım konuyu başka konuşmalarla dağıtmayın lütfen...Aksi halde yazdıklarınızı yönetime şikayet etmek zorunda kalacağım haberinizde olsun....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyide kafasına bagaj kapağı çarpan sensen bu gayet doğalki.. Alırsan çin malı araba böyle olur işte.. Bak benim has be has alman kurdu kırması olan HB focusumun bagaj kapağı falan düşmüyor.. :)

Ya Mertol,neden senin maraba Focusun Almanda benim çin kardeşim,hayır,bir kol dayaması bile olmayan,deri direksiyon simidi bile sonradan monte araban alman malı olsa ne yazar zaten,tırt senin araban...ehehehehe...

Sen foruma girmek için velinden izin aldınmı ki? :D

Yok onları kandırdım uyuyorum diye ben karanlıkta gizliden yazıyom yorganın altından..ehehehehe....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya Mertol,neden senin maraba Focusun Almanda benim çin kardeşim,hayır,bir kol dayaması bile olmayan,deri direksiyon simidi bile sonradan monte araban alman malı olsa ne yazar zaten,tırt senin araban...ehehehehe...

Bak işte hala çözememişsin.. Alman nedir? Tümüyle rasyonel düşünen tamamen fonksiyonları ile ilgilenen adamdır. öyle ıncık cıncıkla fazla ilgilenmez. Fiyat / Kazanım oranına bakar, en verimli hangisi ise gider onu alır.. İşte benim araba ondan ötürü alman kırması.. Tam alman diyemem zira kendimle çelişmiş olurum. Ama ilk mesajımda da alman dememişim. Alman kurdu kırması demişim.. :)

çinli nedir? elindeki mamulü kalitesine standardına falan bakmadan süsleyip püsleyip janjanlı renklerle tüm dünyaya kakalayandır. İşte onun için senin araba çinçon..

Sonradan ıncık cıncık takmak konusunda senin diyeceğin birşey yok. Göstergeni çıkarttıysan bilemem tabi..

Yok onları kandırdım uyuyorum diye ben karanlıkta gizliden yazıyom yorganın altından..ehehehehe....

Ulen ne tommiks okurduk beee...

Bu arada alman çinçon falan dedikte, gelen SYNC zımbırtıları çok komik. Ana ünite amerikan malı, bluetooth modül meksika, dokunmatik ekran çin malı.. Tuşların bulunduğu Sony (sözüm ona japon markası) ön panel ise Portekizde üretilmiş.. :D

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.