Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bu cihazı style plus aracıma ben de taktırmayı düşünüyorum bu yorumdan sonra vazgeçtim. Aracın kendi mikrofonu ve hoparlörünü kullanmıyorsa ciddi bir kalite düşüşü olacaktır diye düşünüyorum.

Alternatif olarak acaba araçlarımıza direk tablet bağlantısı yapabiliyor muyuz? Tabiki tek şart sağı solu delmemek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitede yazana aldanıp almasaydım şimdi uğraşmayacaktım böyle şeylerle hiç. İade etmek istiyorum umarım EMR Garage sorun çıkarmaz bu konuda. Memnun değilim mutlu değilim.

İsmail Ö tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen aradım konuştum iade etmek istediğimi söyledim, pazartesiye kadar kapalıyız dediler. İade edemezsiz dediler nasıl yani dedim,neden iade etmek istiyosun dediler fonksiyon kaybı var dedim,sitede yazılan ve sizin söylediğiniz gibi olmadı durum dedim. Tamam sen gel buraya ben yapacağım dedi. Direksiyondan blutooth, sesli komut sistemi ve diğer şeyler çalışacak yani öyle mi dedim evet dedi. Eğer olmazsa geri alırım dedi. Burdan kalkıp ta ankaraya gideceğim. Umarım buna değer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durum Güncellemesi:

Arkadaşlar bugün kalktım ankaraya emr garage a gittim,baktı inceledi ve montaj hatası olmadığına ürünün gerçekten bu araç için olmadığına kanaat getirdi. Kendisi bazı görüşmeler yaptı telefonla araştırdı ama cyclone dahil tam uyumlu bir cihaz bulamadı ve ürünü geri aldı sağolsun. Gitmişken elinde orjinal LLumar cam filmi olduğunu falan söyleyince ön iki cama atr 20 serisi film yaptırdım ve hatta filmde kredi kartımlada kılcal cizikler yapmayıda başardım (o kadar hassas olmasını beklemiyodum açıkcası) :) bu nasıl düzeltilir değişmeden bilmiyorum çünkü garantiye girmiyomuş bu durum. Yok yere bana hem gidiş geliş benzin parasına hem yapılan o kadar km ye hemde yaşadığım yerde montajı için verdiğim 200 liraya patladı bu saçmalık. Emr garage a gittiğimde en azından bu sebeplerden dolayı bile bi ikram bekliyo insan ister istemez ama işte...insan var insan var. Napalım, çok araştırmıştım ama demekki çok çok iyi araştırmamışım bu bana çok büyük ders oldu, bundan sonrasında bu ve benzeri durumlarda hata yapmayacağımı ve yaptırmayacağımı umuyorum. Orjinal ürün her zaman en iyisidir arkadaşlar bunu asla unutmayın,fantazilere kalkışmayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç sefer bende niyetlendim android bir multimedya almayı.Sonra her seferinde forumlardaki yorumlar sebebiyle vazgeçtim.Aslında aracımda orjinal sony 4.2" ekranlı sistem var.Geri görüş kamerası ve navigasyon olmadığından dolayı alacaktım android multimedya.Ama multimedyalarda hangi marka olursa gördüğüm kadarıyla style plus ve titaniumlarda tam anlamıyla verim alınamıyor.Bu aralar yine niyetlenmiştim multimedya için ama sizin başınıza gelenleri okuduktan sonra yine vazgeçtim :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.07.2017 - 07:30 tarihinde, Mehmet Çallı yazdı:

Birkaç sefer bende niyetlendim android bir multimedya almayı.Sonra her seferinde forumlardaki yorumlar sebebiyle vazgeçtim.Aslında aracımda orjinal sony 4.2" ekranlı sistem var.Geri görüş kamerası ve navigasyon olmadığından dolayı alacaktım android multimedya.Ama multimedyalarda hangi marka olursa gördüğüm kadarıyla style plus ve titaniumlarda tam anlamıyla verim alınamıyor.Bu aralar yine niyetlenmiştim multimedya için ama sizin başınıza gelenleri okuduktan sonra yine vazgeçtim :wacko:

Yaşadıklarım böyle malesef, en azından başkaları bilinçlensinki tekrarları yaşanmasın. Bu tür bir yazı bulsaydım eğer araştırırken elbette bende hiç bulaşmazdım ama işte...İnşaellah hayrlara vesile olabilmişimdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yaşadığınız sorunlar için geçmiş olsun. Bu tarz işlemlere kalkışmadan önce çok iyi araştırmak gerekli. Yoksa sizin başınıza gelen aksilikler gibi niceleri gelebilir.

Bence yapılabiliyorsa orjinal parçalar kullanılarak orjinal sistem kurulmalı. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.