Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus III öncam ısıtıcısı

Bekir B.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

bana hiç hediye alan olmadıı, aksine ben millete hediye niyetine bir iki tur attırdım, sonra kuyruk düzzeltme muhabbeti, hesini hediyeden sayıyorum. Şimse demiyor bu adam bu arabayı almak için borçlandı, şuna yardım edelim, navigasyon alalım, nazarlık alalım diyen hiç olmadı, nazarlığda kendim aldım, alldığım günde cam çatladı nazar çıktı galiba, ;)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok ısınır kurur birde vakum etkisi geÇerse :D pııtttt diye düşer aşağı :D olacağı en fazla bu ;)

Buarada, yok ki bize bir NAVİ hediye edecek kimse; deneyelim :D

Nezaman ne olacağı hiÇbelli olmaz umutsuzluğa kapılmamak gerek :D süpriz i onun iÇin icat etmişler...

(bu cevaptan süpriz yapacakmışım gibi algılanmasın da...)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bana hiç hediye alan olmadıı, aksine ben millete hediye niyetine bir iki tur attırdım, sonra kuyruk dÜzzeltme muhabbeti, hesini hediyeden sayıyorum. Şimse demiyor bu adam bu arabayı almak için borçlandı, şuna yardım edelim, navigasyon alalım, nazarlık alalım diyen hiç olmadı, nazarlığda kendim aldım, alldığım gÜnde cam çatladı nazar çıktı galiba, :D))

Geçmiş olsun. Benim başımada sizinkine benzer şeyler geldi. Ne hediye nede başka birşey... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bana hiç hediye alan olmadıı, aksine ben millete hediye niyetine bir iki tur attırdım, sonra kuyruk dÜzzeltme muhabbeti, hesini hediyeden sayıyorum. Şimse demiyor bu adam bu arabayı almak için borçlandı, şuna yardım edelim, navigasyon alalım, nazarlık alalım diyen hiç olmadı, nazarlığda kendim aldım, alldığım gÜnde cam çatladı nazar çıktı galiba, :)))

Galiba ben sorumu yazarken biraz rahat davranmışım.. olay fena hal almaya başladı..söz birdaha daha dikkatli olucam.. ama bende öyle çok hediye gören

biri değilim kırk yılda bir oldu onuda farkında olmadan reklam etmişim heralde bu aldığım son olacak baksana sanki hergÜn hediye veriliyor gibi oldum..bilmeyince işte böyle oluyormuşş... :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön cam ısıtıcıları camın tabakaları arasında yer aldığından ne içeriden ne dışarıdan harici etkilerle bozulma olasılığı yoktur.

Aslında kaygım cama uygulanan basınç ve sÖkerken ki çekmeden doğa bilecek tabaka ayrılması olabilirmi idi..bir düşünce işte ..başa gelmeden Önlemek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.