Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK2 Kumandayı Pasif Hale Nasıl Getiririz

mücahit ş.

Soru

Arkadaşlar youtube de video izledim kilitleme tuşuna iki kez basınca araç kilitleniyor ama açınca anahtarla içindeydim bi süre sonra otomatik kilitleniyor ben için de unutursam yine kilitlenecek bunu nasıl devre dışı bırakabilirim uzakta oldu mu anahtar kilitlemiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Şimdi ben bunu araç için de uyguladım ama kilidi açtıktan sonra 30 snye kadar sonra kendiliğinden kilitleniyor araç galiba sensör falan varmış araştırdım ama içinde unutursam kilitlenirse ne yapıcam bunu iptal edemiyor muyuz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İçerde sensör yok onun videosu da var kanalda. Ama f2 de veya aracınızda var mı bilmiyorum.

Kumanda ile kilit açılır, kapı elle açılmazsa kilit devreye otomatik girer ve kapanır araç. 

Bu sistem kapanırsa ELM ile kapanır ancak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, mücahit ş. yazdı:

Şimdi ben bunu araç için de uyguladım ama kilidi açtıktan sonra 30 snye kadar sonra kendiliğinden kilitleniyor araç galiba sensör falan varmış araştırdım ama içinde unutursam kilitlenirse ne yapıcam bunu iptal edemiyor muyuz 

kapıyı (kilidi değil kapıyı) açmazsanız kilitler, açarsanız kilitlemez. bu dediğim durum iptal edilemez.

anahtarı aracın içinde bırakıp kilitleyemeceğiniz içinde dediğiniz sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.