Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Focus Mk 2 Sedan St Mystic Focusum

Önerilen Mesajlar

Aradan baya zaman geçmiş. Modifiye bir tutku ve ister istemez hepimiz araçlarımızla bir bağ kuruyoruz. Geçen zamanda bende kafamda olan bazı modifikasyonları ve parçaları bularak bu tutkumu devam ettirdim. Son halini sizlerle paylaşıyorum

Aracıma çok istediğim ve zor bulduğum 3 lü gösterge saatlerini taktırdım. Komple olarak bakalitli bulmam sayesinde kesme biçme olmadan taktık ,  bağlantısı sevgili  Savaş ustam tarafından yapıldı . Fakat malumunuz  malesef hepsi aktif değil.

Yine eksikliğini hissettiğim st vites topuzu ve st el freni kabzasıda Mistik teki yerlerini aldılar . Vites topuzu ve kabza gerçekten çok şık ve kaliteli  özellikle vites  hissiyatı çok güzel .

20191123_104748.jpg

Yine bir süredir aradığım ve sonunda ulaştığım Ultra racing  kule gergiside aracımda yerini aldı . Burda tek sıkıntı motor kapağından dolayı ses yapması idi onuda araya ufak bir pul atarak çözdük. Sıkıntısız bir şekilde yerini almış oldu .

20191123_094958.jpg

Bir süredir yine aklımda olan K&N hava filtersinide aracıma uyguladım. Bazı arkadaşlarım gibi bende Filtre kutusunun kapağını Rs focus tarzı yaptım.  Daha uygulama fırsatım olmadı fakat , en kısa zamanda uygulamasını yapıp sizlerle paylaşacağım . Şimdi son bir iki resimle ara veriyorum .

20180317_150703.jpg

20180706_204544.jpg

20180706_143356.jpg

20190512_175651.jpg

20190512_175721.jpg

20180602_111737.jpg

20190517_085019.jpg

20191221_092505.jpg

Kısa zamanda aklımda olan iki değişikliğide gerçekleştirmek niyetim. Süpriz olarak kalsın şimdilik:)  Sağlıcakla kalın sevgili dostlar.

Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 31
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Çift çıkış egzozumuzu yaptırdık . Sonrasında vogtland yaylarımı taktırdım. Uzun  bir süre bekledikten sonra yaylara  kavuştum:) --2 dakika sonra eklendi-- --6 da

Herkese merhebalar umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Siz değerli forumdaşlarıma hem aracımı tanıtmak hemde fikir ve görüşlerinizi almak isterim. Aracım 2008 model ford focus tdci ghia . Ara ür

Aradan baya zaman geçmiş. Modifiye bir tutku ve ister istemez hepimiz araçlarımızla bir bağ kuruyoruz. Geçen zamanda bende kafamda olan bazı modifikasyonları ve parçaları bularak bu tutkumu devam etti

Yayınlanan Görseller

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.