Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Vites Körüğünü Nereden Almalı? ve Değişimi Nasıl Yapılır

Mustafa Karakaş

Soru

Servisi 2008 model aracıma vites körüğü için nikelajsız 220 lira dedi internette 40 50 lira arası ankarada uygun fiyata Ford orijinal yedek parça temin edebileceğim yer tavsiyesi ve vites körüğü seçimi nasıl olmalı? 

Mustafa Karakaş tarafından düzenlendi
Yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
28 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

@ER-OL Otomotiv'e sordunuz mu?

Bi kaç tane yer buldum ancak onlarda da orijinal sıkıntısı var gibi. Serviste değişimi daha sağlıklı olacak sanırım. Sorduğum yerlerden bi kaçı topuzu ile değişiyor bazısı sade körük ile diyor kimi komple vitesin bulunduğu yer sökülmesi gerek diyor. Servisine götürmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

5 ileri araç. Körüğünde herhangi bir yıpranma yok geriye takınca nikelajdan atıyor körük, yerine takıyorum yine atıyor. Tırnaklarında da sıkıntı göremedim ama tırnaklarını takınca çok gergin duruyo. 4. ve geri vitese takınca aniden atıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 saat önce, Mustafa Karakaş yazdı:

5 ileri araç. Körüğünde herhangi bir yıpranma yok geriye takınca nikelajdan atıyor körük, yerine takıyorum yine atıyor. Tırnaklarında da sıkıntı göremedim ama tırnaklarını takınca çok gergin duruyo. 4. ve geri vitese takınca aniden atıyor. 

Nikelajıyla birlikte yansanayi takımı tercih edebilirsiniz. 35 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Nikelajıyla birlikte yansanayi takımı tercih edebilirsiniz. 35 tl fiyatı var.

Tabı ki alınabilir ancak internet sitesinde İzmir merkezli olarak gördüm ankarada ki yerinizi bulamadım veya online mı alabiliriz bu konuda yardımcı olursanız alabilirim. Birde motor plastik koruyucu arıyorum o da varsa bilgilendirirseniz düşünürüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.04.2017 - 10:58 tarihinde, Mustafa Karakaş yazdı:

Tabı ki alınabilir ancak internet sitesinde İzmir merkezli olarak gördüm ankarada ki yerinizi bulamadım veya online mı alabiliriz bu konuda yardımcı olursanız alabilirim. Birde motor plastik koruyucu arıyorum o da varsa bilgilendirirseniz düşünürüm. 

Evet yerimiz İzmir de kredi kartı mail order yöntemi ya da havale/eft ile ödeme alabiliriz.

Motor alt muhafaza ile birlikte kargo dahil 100 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.