Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Guest

Barcelona -- Psg Maçı (6-1, 0-4) Ve Rekor.

Recommended Posts

Guest

Maçı izleme planlariyla uykulu gozlerle bekledim..Dayanamadim uyuyakalmisim, uyandigimda trt de tekrari başlıyordu..Nete bakmadan, skora vs izledim..İlk yarı pres, baskı, pas ezdi Barcelona..Ilk mac 4-0 yenilmislerdi..Gol yemeden en az 4 gol lazim..Olaya bak..rakip psg..dk 3 gelen gol umitlendirdi zaten..sonra 2-0 biten yari..ıkıncı yari basinda 3-0..sonra cavani 3-1..tur her saniye bitiyordu(stadda bitmisti bile)..ama bazi hakem kararlari(penaltilar, cikan kartlar, psg verilmeyen penalti vs) rekora golge dusurdu kanimca..dk.88 3-1 skor..barcaya 3 gol lazim..imkansiz..bir firikik, bir penalti, bir son saniye uzatma golu..neymar 7 dk, 2 gol, 1 asist..ne diyelim..o sevinc, o yikim emery'nin ifadesi, enrique'nin mutlulugu..futbol güzel şey..taniklik etmek güzeldi..kimse hakem vs konusmaz(2-0, 1-0'lik yeten maclarda olurdu)..rekor ve muazzam donus gecesi..helal olsun.

 

Not: Arda bu ay maasi ter stregene versin, son saniye topu kaptirmak, kalenin bos olmasi..Allah muhafaza Arda..Orayi yikarlar.

 

 

#halamadrid:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Özeti izledim, böyle bir skorun ortaya çıkmasında hakem kararlarının bariz etkisi varsa, hakemin konuşulmaması ihtimali yok maalesef. Özellikle Fransız basını yerden yere vuracaktır muhtemelen. Tabii ki istatistiklere bakınca oyunun gidişatını nasıl oluğu genel olarak belli oluyor. PSG biraz fazla mahkum oyun oynamış. Ama ne olursa olsun bu geri dönüş futbol tarihinde unutulmayacak bir olay olarak kalacaktır. Yanılmıyorsam ŞL arenasında eleme turu aşamasında 4 farkla biten birinci müsabakanın ardından ilk maçta yenilen tarafın kendi lehine çevirdiği ilk eleme oluyor bu örnek.

Adsız.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penaltılar yoruma açıktı ama fahiş bir hata görmedim. Barca yine şaşırtmamış.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kazanmak güzel, tarihe geçmek..İşin bir de PSG tarafı var..Para bile oyunun yanında çaresiz kalıyor..Üzücü durum onlar adına..Silinmeyecek bir ünvan kazandılar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.