Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Takas İstiyorlar

Burak Ş.

Önerilen Mesajlar

Hımmmm askere gideceksin demek.

Askere gidenlere Ücretsiz otopark hizmeti verilir :):excl::zha: :zha: :zha: :zha:

Aracınızın her tÜrlÜ bakımı, hatta vergi, muayene, sigorta gibi bilimum resmi işlemleri adınıza yapılır. :zha: :zha: :zha:

bende bır kardeş var o varken kımseye dÜşmÜyor :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ah şu kardeşlerden çektiğim :):excl::zha:

Şaka bir yana Burak, aman aracını satma, hele bir fiatla asla takas etme, hani dersen ben VTi hastasıyım, ona bişey demem, kardeşin sen yokken Focus'un tadını çıkartsın. Değil mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ah şu kardeşlerden çektiğim :):excl::zha:

Şaka bir yana Burak, aman aracını satma, hele bir fiatla asla takas etme, hani dersen ben VTi hastasıyım, ona bişey demem, kardeşin sen yokken Focus'un tadını çıkartsın. Değil mi.

tamam ozaman zaten çocuk aradı telefonlarına çıkmıyorum :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

turbo nasıl uygulanıyor yanı bır zararı yok mu bunun ve sanırım biraz masraflı bir iş ?

HEsabını kitabını yapıp doğru şekilde uygularsan hiçbir zararı olmaz. Masraf göreceli. 1.6 focusa 2500 civarı bir rakama taktık. Ama bunda egzost manifoltunun komple dökülmesi falan filanda var. Senin arabanda ihtiyacın olmayacak o işlere.. Dahası o arabanın her parçası var piyasada.. örneğin benim evin balkonunda komple sıfır hiç ellenmemiş motoru bilem var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl yani Mertol abi. Focus motoru mu var senin balkonda ? :)

Evet Sport trend motoru var. Sıfır faturalı.. :)

Benim bundan iki önceki mondeo (2008 1.6 tivct) benim işkencelerime fazla dayanamayıp piston eritmişti. O ara zaman olmadığı için rektifiye yaptırmıştım arabayı. Eğer bir daha bir nane olursa bunu atarım diye yedek bulunsun mantığıyla almıştım bu motoru. E o arabaya bir daha birşey olmayınca motor kaldı yadigar. :)

Hatta ingiltereye gittiğimde 850 pund a aldığım 150 hp lik 1.6 ecoboost motor geçen hafta teslim edildi.. Toplamda 345 milde.. Sıfır sayılır.. Turbosu cartı curtu herşeyi üzerinde.. :) Ev ev değil parçacı dükkanı sanki.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Sport trend motoru var. Sıfır faturalı.. :)

Benim bundan iki önceki mondeo (2008 1.6 tivct) benim işkencelerime fazla dayanamayıp piston eritmişti. O ara zaman olmadığı için rektifiye yaptırmıştım arabayı. Eğer bir daha bir nane olursa bunu atarım diye yedek bulunsun mantığıyla almıştım bu motoru. E o arabaya bir daha birşey olmayınca motor kaldı yadigar. :)

Hatta ingiltereye gittiğimde 850 pund a aldığım 150 hp lik 1.6 ecoboost motor geçen hafta teslim edildi.. Toplamda 345 milde.. Sıfır sayılır.. Turbosu cartı curtu herşeyi üzerinde.. :) Ev ev değil parçacı dükkanı sanki.. :)

:) Harikasın abi. Eylül gibi bizde yarım motor yaptırdık araca o zamanlar burada olsaydım direk seninle irtibata geçerdim abim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.