Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Vitesi Tak Tak Ses Yapıyor

Arif Sari

Soru

Selam arkadaşlar focus 2006 tdci ghia aracım var 3 ay oldu alalı vites geçişlerinde ve belli viteste giderken gaza basıp çekince lak-lak tak-tak gibi ses geliyor yaptıran veya o sorunu yaşayan varmı ses yüzünden aracımdan soğumaya başladım teşekkür şimdiden 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aynı ses bendede var sorun akslarda.ustaya gittim.bir tur attık arabayla.birkaç defa gaza basıp bıraktı.sonra direksiyonu tam kırıp sağa ve sola dönüşler yaptı.sorunun akslarda olduğunu söyledi.boşluk yapmaya başlamış.şu an biraz daha kullan ama dönüşlerde ses yapmaya başlayınca mutlaka gel dedi.bende eve gelince ön tekerleri krikoyla kaldırdım.aksları kontrol ettim.sol aksta 2-3 mm, sağ aksta 1-2 mm boşluk olduğunu gördüm.şu an kullanıyorum.ama yaptırmaya karar verdiğimde mutlaka orjinal aks kullanacağım.

--0 dakika sonra eklendi--

unutmadan aracım 188000 km de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şu an dönüşlerde ses yapana kadar kullanmaya devam edeceğim.çünkü ustam bana üzerindekiler bu haliyle yan sanayi akslardan iyidir demişti.onun için değiştirdiğimde orjinal takarım demiştim. ama yaptırırsam bu sayfaya fotolarını yüklerim ayrıca mailde atarım .iyi günler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.