Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Triger Değişimi

cemal kabak

Soru

merhaba.adım cemal Ankarada yaşıyorum.43 yaşındayım.aranıza yeni katıldım.bazı bilgilere ihtiyacım var.bilgilendirirseniz çok sevincem.

1.aracım 60 binde triger setini ne zaman değiştirmeliyim?

2.araç otomatik vites 1 den 2 ye geçerken ani gaz vermelerde çok az silkeleme yapıyo bu durum anti patinajdanmı kaynaklanıyo yoksa yarı otomatik olduğu için bu kadar silkeleme normalmi?

3.hız sabitleyici bazen çalışmıyo.üst üste 8-10 sefer basınca sabitleme resmi görünüyo ekranda.sebebi ne olabilir.

dediğim gibi yeni katıldım.eğer yanlış bişey yaptıysam yada yanlış biyere konu açtıysam kusuruma bakmayın.zamanla çözerim sisteminizi.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.yolunuz açık olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1. Triger 135k da değiştirilmesi öngörülüyor .
2. Servise uğrayıp durumu anlatın otomatik vites kutusu için güncelleme yapsinlar . Veya silip yeniden yüklemelerini talep edin
3.nem, kır, toz olduğundan tepki vermiyor . Sokup temizlenmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bende ankaradayım servis 135 bin diyor hocam gittiği yere kadar diyorum bende benim araç şuan 90 binde

Onu demeyin işte. Sonuna kadar giderseniz çok zararlı çıkarsınız. Yarı motor iniyor aşağı, çok fazla zarar verir.
135k yada 4 yıl geçince triger değişmesi gerekli

6 yıl.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.yine forumda okumuştum bu vites için güncelleme yapılınca araç eskisinden daha kötü olmuş.öyle bişey olmasın.bide çok fazla vitesle ilgili bi sıkıntı yok.istanbulda çok yoğun trafikte yaklaşık 3 saat kullandım.öyle hoplama zıplama yapmadı.sadece bazen ani kalkışta(özellikle rampada) 1den 2 ye geçerken hafif bi vurma oluyo.güncelleme ile bu düzelirmi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.