Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sıkışık Trafikte Klima Açıkken Stop Etme

Muhammet Gür

Soru

Aracım 2011 model 1.6 benzinli ve 10 bin km önce lpg takıldı şuan 41bin km de. Daha önce yoğun trafiğe girmemiştim. İstanbula geldim ve klima açıkken araç trafikteyken olduğu yerde stop ediyor. Bu olay kavrama esnasında olmuyor normal rolantideyken oluyor ve direk stop ediyor bi sallanma silkeleme olmadan. Lpgden şüphelendim ve benzinde kullandım aynı olay yine oldu klimayı kapattığımda hiç bir sıkıntı yok. Forumda araştırdım ve bazı arkadaşlarda daha önce olmuş ve yazılım güncellemesiyle giderilmiş. birkaç servisi aradım ve şase no dan güncelleme görünmediğini ancak cihaza bağlandığında varsa çıkacağını söylediler. Ücret olarakta 150+KDV ile 350 tl arası fiyat verenler oldu. Son olarak bayrampaşa da agras yetkili servis ile görüştüm ve 150+KDV ye araca bakacaklarını söylediler randevuyu da cuma sabahına verdiler. Güncelleme için ücret alınması normal mi ve güncelleme ile kesin olarak çözüme ulaşırmıyım? Daha önceden başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim. Servis olarakta avrupa yakasında tavsiyelere açığım. Agras ın müşteri yaklaşımı nasıl hiç bir fikrim yok daha önceden gidenler memnun olmayan varsa bildirirse başka servise yönlenebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Muhammet Gür yazdı:

Güncelleme için ücret alınması normal mi ve güncelleme ile kesin olarak çözüme ulaşırmıyım? Daha önceden başına gelen varsa bilgilendirirse sevinirim. Servis olarakta avrupa yakasında tavsiyelere açığım. Agras ın müşteri yaklaşımı nasıl hiç bir fikrim yok daha önceden gidenler memnun olmayan varsa bildirirse başka servise yönlenebilirim.

Garantisi bitmiş bir araç için yapılan her işlemin ücrete tabii olması doğal, acil çağrı vb geri dönüş istendiğinde ücretsiz olabilir ancak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Anadoluda ancak Şahsuvaroğlu ile görüştünüz mü?

@Kaan Yagizer

Hayır görüşmedim yarın birde onları ararım ama tercihim avrupa yakası fatihte oturuyorum da şahsuvaroğlu sanırım maltepe de orası biraz uzak geldiğinden aramamıştım.

32 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Garantisi bitmiş bir araç için yapılan her işlemin ücrete tabii olması doğal, acil çağrı vb geri dönüş istendiğinde ücretsiz olabilir ancak.

Aracı 8 ay önce aldım önceki sahibi de sanırım sadece 15bin bakımını serviste yaptırmış 30bini özelde yapılmış. O yüzden yazılım güncellemesi de yapılmamış olabilir. Umarım sıkıntı sadece yazılım kaynaklıdır. Tuhafıma giden olayda servislerin farklı fiyat vermesi 180 tl ile 350 tl arasındaki farkı anlayabilmiş değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Aracı 8 ay önce aldım önceki sahibi de sanırım sadece 15bin bakımını serviste yaptırmış 30bini özelde yapılmış. O yüzden yazılım güncellemesi de yapılmamış olabilir. Umarım sıkıntı sadece yazılım kaynaklıdır. Tuhafıma giden olayda servislerin farklı fiyat vermesi 180 tl ile 350 tl arasındaki farkı anlayabilmiş değilim.

Yazılım güncellemesi için hiçbir servis sizden para talep edemez . Bakım zamanı geldiğinde talep ettiğinizde bunu bedelsiz olarak yaparlar . Tabi bu ücret ilişkisi servis ile olan diyologunuza bağlı . Tavsiyem sahsuvarogluna uğrayın sizi uzmeden sorunu cozeceklerdir . Ben tekirdag dan servis için pendige geliyorum . Sorunum cozumsuz kalmadi ve her sorunum eksiksiz çözüldü .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.