Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford 2012 fiesta yı geri çağırıyor

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

Daha önce konu işlendi mi bilemiyorum ama ,son zamanlarda ford yetkilileri fiesta alan kişileri tek tek arayıp servise gelmelerini istiyor.Sebebi ise eksoz körleme tapasının değişmesi gerekiyormuş..Bu parçanın birçok model de gevşediği bazılarında ise düştüğü tespit edilmiş..Forum da fiesta sahibi kişiler varsa servise uğramaları isabet olur..

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu üste taşıyalım.. Sanıyorum Cem beyin(abimi desem amca mı karar veremedim. :) ) bir fiestası vardı.. :nazar:

Yiğenim, yingenin bir Fiyasta'sı vaa, taha yeni bahım yaptırdıh, bişi yoh didiler...

Sağol ilgi ve alakana yiğenim...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2012 model fiesta ve mondeolarda Şase numarasından belirlenen araçlar servislere geri çağrılıyor. Aslında çok ciddi bir problem değil Fiestalarda aracın egzoz sistemi üzerinde bulunan bir tapanın değiştirilmesi gerekmektedir.

2012 model Mondeolar da ise Motor Sigorta Kutusu üzerinde bulunan bazı rölelerin değiştirilmesi gerekmektedir. Yapılan işlemler 1 saat bile sürmüyor. Bilginize

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.