Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus iii Klima Sorunu

İbrahim Armağan

Soru

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar;

Konsolun ortasında bulunan klima gözlerinden sağ taraftaki diğerlerine oranla çok az üflüyor.Klima ayarını 4'e getiriyorum diğerleri elimi geri ittirecek kadar üflerken orta sağdaki gözenekten çok az ve hafif bir üfürme var. neden olabilir? İki yıl önce klima düğmelerini değiştirmiştim. zamanla en sağdaki yön düğmesi 360 derece hiç tık tık etmeden dönmeye başladı. Sanki yalama olmuşcasına. Gerçi hangi yöne üfürmesini istiyorsam oraya getirdiğimde üfürüyor.Umarım bu konuyla alakalı değildir orta sağdaki gözün üfürmemesi.

İbrahim Armağan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 saat önce, İbrahim Armağan said:

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar;

Konsolun ortasında bulunan klima gözlerinden sağ taraftaki diğerlerine oranla çok az üflüyor.Klima ayarını 4'e getiriyorum diğerleri elimi geri ittirecek kadar üflerken orta sağdaki gözenekten çok az ve hafif bir üfürme var. neden olabilir? İki yıl önce klima düğmelerini değiştirmiştim. zamanla en sağdaki yön düğmesi 360 derece hiç tık tık etmeden dönmeye başladı. Sanki yalama olmuşcasına. Gerçi hangi yöne üfürmesini istiyorsam oraya getirdiğimde üfürüyor.Umarım bu konuyla alakalı değildir orta sağdaki gözün üfürmemesi.

Orta sagdaki mi en sagdaki mi?

Orta sagdaki ise multimedyanin cercebesi sokulup arkasindaki mekanizma kontrol edilecek. Ondan olabilir. Veya yonlendirme kisminda bir problem olabilir. Servise gidin basitce cozebilirler veya on gogsu komple sokup kontrol etmeyi onerebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.