Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ortalama Yakıt Değerinin Sürekli Düşmesi

Özkan Şahin

Soru

Merhabalar,

Aracım şuan 3800 kilometre de ve birinci yol bilgisayarını hiç sıfırlamadım ki aldığımdan ortalamalarımın ne olduğunu görebilmek için fakat 6.2 olan ortalama 5.9 şimdi de 5.6 kadar düşmüş durumda ilk zamanlar otobanda 1500 km yol yapmıştım fakat şimdi sürekli şehiriçi yaptığım halde yükseleceğine düşüyor. Bu ortalama değerler belirli bir süre sonunda sıfırlıyor mu kendisini çözemedim. Bu arada aracım benzinli.. 3810 kilometre de toplam 1245 TL yakıt almışım ve çeyrek depoda benzinim duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Volkan Y. yazdı:

Değerli arkadaşlar aracim 2015 focus trendx yol bilgisayarında ortalama tüketim 1.3/100km gosteriyor normalde 5,2 olması gerekmiyor mu bu sorunu yaşayan ve düzelten varsa yazabilir mi 

Eski konularımıza aktardım mesajınızı daha fazla örneği forumda yine var, arama yaparak okuyabilirsiniz. Sonuç olarak servise uğrayın garantiniz varsa. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Eski konularımıza aktardım mesajınızı daha fazla örneği forumda yine var, arama yaparak okuyabilirsiniz. Sonuç olarak servise uğrayın garantiniz varsa. 

Malesef garanti bitti aracı yeni aldım bakımı yaptırdım ama sorunu yeni fark ettim servise sorucam sifirlayinca duzeliyor.bir sorum daha olacak blootod ve aux konularına aktarabilir misiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.