Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK3 çeşitli Elektirik Arızaları (emniyet Kemeri, Start Stop)

Muhammet yıldız

Soru

Aracm focus 3 2011 model hatchback aracmda start stop calsmyor emniyet kemeri ikazı kafasına gore calsyor kapı acldıgı zaman arac icindeki ısıklar yanmıyor ama kapı acık diye uyarı veriyor aractan inince kapıları kilitleyince teypn ustundeki ısıklar ack kalıyor bu problem nedendir acaba basna gelen varsa lutfen yardmcı olsn servis bisey bulamadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
13 saat önce, Muhammet yıldız said:

Servise gitti arac gem modulunde arızlar varms tamir edildi dendi ama yine devam etti sikaytlerim ve otokoc genel mudurluge sikayet ettim goturdugum servis otokoc yenibosna

Muhtemelen program atmışlar, çözüldü diye düşünmüşler. GEM'in değişimi gerekebilir.

Benzer bir sorun benim başıma eski focusta gelmişti. Klima kokusunu temizlesin diye sprey sıktım kanala. GEM modülü de tam benim sıktığım kanalın aşağısında imiş. Havalandırma borusundan sızan kimyasal gem'e akmış. Kapılar kilitlenmiyor, kendi kendine açılıyor, aydınlatmalar da saçmalıyordu. Neyseki servis akıntıyı temizlemişti, biz de gem'i kurtarabilmiştik. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.