Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 MCA Sis Farı çerçevesine Led Takabilir Misiniz?

Önerilen Mesajlar

Aliexpresste gördüm çok hoşuma gitti lakin $30 geçtiği için gümrükte sıkıntı çıkaracaklarını dedi satıcı bunu acaba forumda yapabilecek birileri var mı ve maliyeti ne kadar olur sinyal verince de verilen taraftadaki ışık sinyal rengine dönüyor 

ljpXLr.png

0ngX8Z.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gümrükte sıkıntı çıkan şey nedir?

Vergisini öder alırsınız en kötü.Burada sorun olan şey vergi alınması mı?

Neyse konumuz kimin yapabilecek olması ise başlığı bu yönde değiştirelim, onaylıyor musunuz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Gümrükte sıkıntı çıkan şey nedir?

Vergisini öder alırsınız en kötü.Burada sorun olan şey vergi alınması mı?

Neyse konumuz kimin yapabilecek olması ise başlığı bu yönde değiştirelim, onaylıyor musunuz? 

hocam satan kişi gümrükte sıkıntı çıkabileceğini söyledi $30 doları geçtiği için fiyatı ben de belki işlem basittir forumda bu konuda yetenekli olanlar varsa yapabilirler diye düşündüm başlığı değişebilirsiniz.

Ahmet Kırılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ahmet Kırılmaz said:

hocam satan kişi gümrükte sıkıntı çıkabileceğini söyledi $30 doları geçtiği için fiyatı ben de belki işlem basittir forumda bu konuda yetenekli olanlar varsa yapabilirler diye düşündüm başlığı değişebilirsiniz.

90$ gümrükleme limiti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

90$ gümrükleme limiti. 

ben bunu bilmiyordum doğrudur. Ama yine de forumda yapabilecek varsa forumdan birilerine yaptırmak isterim en son çare aliexpress de satılanı almak olsun hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 MCA Sis Farı çerçevesine Led Takabilir Misiniz? olarak değiştirdi
8 saat önce, H. Cenk said:

Bu ürün atıyorum 120 dolara satılıyorsa %20 gütrük vergisi öder alırsın yani o da 24 dolar eder. Gümrükte sorun çıkmaz sadece gümrük vergisi ödersin. 

Sorun buna bu para verilir mi olmalı. 

Çünkü daha takması ayarlaması var. 

hocam hani 100 150 tl  civarı olsa pekte umrumda olmaz ama ne biliyim eğer yaptırabilirsem daha iyi olur diye düşünüyorum.

7 saat önce, taner eviş said:

Yaptırırsanız daha pahalıya gelir . Neticede el emeği :)

bence düşünmeden alın sıkıntı teşkil etmez çok büyük bir ihtimalle

haklısınız hocam ama en azından karşımda muhatap olarak birilerini bulabileceğim bunun montajını yaptırmak ayrı bir mesele yaşadığım şehirde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, taner eviş said:

Hakkari de misiniz ?

bunu takamayacak elektrikci dükkanını kapatsın.

elazığ yazıyor zaten hocam profilde ama malesef işinde iyi olan yok bu konuda eski aracıma follow me modülü sipariş etmiştim taktırmak tam 3.5 saat sürmüştü :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 07.04.2016 at 23:25, Ahmet Kırılmaz said:

elazığ yazıyor zaten hocam profilde ama malesef işinde iyi olan yok bu konuda eski aracıma follow me modülü sipariş etmiştim taktırmak tam 3.5 saat sürmüştü :) 

hocam bende elazığdayım aynen eski aracıma bende modülden sipariş etmiştim 2 saatte takmıştı çok da verimli olmamıştı neyse. elazığda usta yok 2015 focusuma bende ufak birşeyler yapıyorum bir gün tanışalım inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, M Oğuzhan Kurt said:

hocam bende elazığdayım aynen eski aracıma bende modülden sipariş etmiştim 2 saatte takmıştı çok da verimli olmamıştı neyse. elazığda usta yok 2015 focusuma bende ufak birşeyler yapıyorum bir gün tanışalım inşallah

olur hocam tanışalım :) telefon numaramı özelden yolluyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On Thursday, April 07, 2016 at 09:52, H. Cenk said:

Bu ürün atıyorum 120 dolara satılıyorsa %20 gütrük vergisi öder alırsın yani o da 24 dolar eder. Gümrükte sorun çıkmaz sadece gümrük vergisi ödersin. 

Sorun buna bu para verilir mi olmalı. 

Çünkü daha takması ayarlaması var. 

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-sis-fari-led-drl-beyaz-sari-sinyal-209698792#

Hocam bunada bakmanı isterim. Tr satış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Faruk Çelik said:

bunu gördüm hocam da fiyat yüksek geldi :) 400 tl vermek gereksiz olur bi gündüz farı için ki zaten benim farın orjinalinde var gündüz farı bi-xenon paketini almıştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.