Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Model Focus, Golf, Astra Sizce Hangisini Almaliyim?

Elif Telli

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

2011'den beri sitenin adı bu şekilde zaten :) Otomobil Severlerin Adresi

56d6fd720c9d0_ScreenShot2016-03-02at16.4

ben focusclubtr diye bildiğimden bazen garipsiyorum işte,hani focus ford ya ondan kusura kalmayın bir fanatikliktir yaptık işte

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Osman Türkol said:

ben focusclubtr diye bildiğimden bazen garipsiyorum işte,hani focus ford ya ondan kusura kalmayın bir fanatikliktir yaptık işte

Bu tür konulara şöyle bakmak lazım. Yanınıza bir dostunuz geliyor bak benim param bu isteğimde bu sence ne yapmam lazım? diyor. Siz o arkadaşınıza neyi önerirsiniz? :) Sizin istediğinizi mi,yoksa ona uygun olanı mı?

Eğer soru; ben focus istiyorum olsaydı o zaman sadece onun eksi ve artılarını konuşur geçerdik :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nacizane bende bir benzinli golf sahibi olarak fikrimi söyliyim.

bugün araba alacak olsam astrayı  tercih ederim nedeni ise en güncel kasa daha yepyeni, golf kadar focus kadar çok değil ve en az 5 yıl daha üstüne kasa gelmeyecek.

golf bu seçenekler arasındaki en iyi tercih(kişisel tecrübem).ama  bir makyaj söylentisi var 20017 sonunda yeni kasa beklentisi var ondan dolayı almam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu üçü arasından bir araba alacak olsam maalesef gene focus alırdım. 

Astra bana çok uzak. Türkiyedeki fabrikasını kapatan giden , akrabalarımı işsiz bırakan bir firmadan almam. Jeremy Clarkson ın dediği gibi benim bir opel (JC , Vauxhall demişti) almaya yakınlığım dünyanın güneşe yakınlığı kadardır.

Hiç bir şekilde yeni bir VW almam. Noxwagen den araba almayı nasıl düşünebilirsiniz, en iyisi bile olsa sahtekardır. Sahtekarlığın da cezası verilmeli. Facebookta şurda burda millete hırsız diyorsunuz , sonra da VW alıyorsunuz , en büyük hırsız noxwagen işte.Çalıntı mal almak gibi bir şey VW almak.. 

Gene gider dizel otomatik focus alır , devam ederim. Eski meski ama hurda  değil antika değil. Bir kaç konfor , ferahlık, çekicilik faktörü dışında bir kalemde silinecek bir araba da değil. Elbette en iyisi olmasını isterdik ama Ford denizi geçip derede boğulmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.