Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 Titanium Multi Media Tuş Takımı ışık Sorunu

Eray Alkan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Sorun multimedia nın tuş takımları yanmıyor CD çıkartma tuşuna basınca tuş takımı aydınlatmaları yanıyor İçerisindeki CD yi çıkarınca yandığı için içerisindeki CD nin bozuk olabilme ihtimali tuş takımını aydınlatmalarını etkilermi göreceğiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birde yeni başlık açmadan buradan cvp arayayım

ayna ısıtmaları çalışmadı aracın, arka cam buğu çözücü ile aynı yerden çalışmıyor mu ?

Ankara dönüşü tapatalk tan sordum fakat konuyu yanlış yere açmış olabilirim silinmiş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

10 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Ford bu işi becerememiş mi diyoruz yani :) Hala ilginç geliyor o sebeple sorun oluyorsa.

Ford'un beceriksizliği değil Yakup Bey. Hareketli depolama sisteminin olduğu her yerde (CD, DVD, HDD) bu sorunlar olabilir. Çünkü CD'yi hareket ettiren şey bir motor. Motorlar malesef dijital sistemlerin en yavaş elemanı, bu yüzden geriye kalan her eleman motorun hızına ayak uyduracak. Çözümü: Hareketsiz depolama sitemi yani USB ve SD CARD :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bozuk CD'den dolayı motor çok güç çekiyor, aydınlatma gidiyor galiba. Ya da sistem çalıştıpından emin olamıyor. Eğer sadece CD çalarken bu sorun yaşanıyor ise bu bir neden olabilir.

Biz artık CD kullanmayı unuttuk, hep USB'den. Geçenlerde CD alacağım tuttu. Baktım zor oluyor, onu da mp3'e çevirip, usb'ye attım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.