Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

mini boy stepne ve köpüğü

yusuf terzi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

sünger koyduğunuz yer çıplak saç ya orası için isyan ettim köpüğü kaldırdığımızda kesşke arabanın çıplak halini görmesek

Haaa,evet,maalesef öyle Mert...Bende bu şeklde kapattım işte orayı,hem de apartman dış cephe mantolama köpüğüyle,izolasyonun kralı oldu...eheheheüüüeeee......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Haaa,evet,maalesef öyle Mert...Bende bu şeklde kapattım işte orayı,hem de apartman dış cephe mantolama köpüğüyle,izolasyonun kralı oldu...eheheheüüüeeee......

Ben orjinal lastik alıp o ince stepne nin yerine koymayı düşünüyordum ama herhalde çok yer kesiyor bagajda öyle mi ? Ben denemeden orjinalinin de koyulabilmesini düşünmüşlerdir dedim ama olmuyor galiba
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben orjinal lastik alıp o ince stepne nin yerine koymayı düşünüyordum ama herhalde çok yer kesiyor bagajda öyle mi ? Ben denemeden orjinalinin de koyulabilmesini düşünmüşlerdir dedim ama olmuyor galiba

Neden düşünsünler ?

Ona uygun köpüğü orjinalde var zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bora bey elinize sağlık güzel olmuş. ben de tatilde uzun yola çıkmıştım bagaj 1 tane valizi almadı rezil oldum, daha sonra stepneyi komple çıkardım bu sefer de halı kısa geldi. halı işini nasıl hallettiniz çünkü bagaj derinleştikçe alanı da artıyor arka koltuklar nedeni ile. Nasıl olsa uzun yola çok çıkmıyorum stepneyi komple çıkarayım diyorum boşluğa da strafor falan keser kapatırım.Lastik patlarsa içine sıkılan tüpler varmış onlardan aldım işe yarar mı bilmiyorum ama işte halı kısa geliyor ah babamın canavar gibi bagajlı focus 2 si

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Strafor un yogunlugu az oldugundan zamanla üstünde yük oldukça çökmeler yapabilir onun yerine aynı kalınlıkta foamboard koymanızı öneririm foamboard ıda gene yapı marketlerde bulabilirsiniz.

A.Serdar Eranıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracımda da tam boy stepne vardı ben şöyle bir uygulama yaptım: İnternette ve sanayide satılan ince stepneler var (turuncu jantlı 5X108 ebatta) ,şuan focuslarda kullanılan ince stepneden biraz daha ince bir stepne .bu stepneyi aldım daha ince olduğu için köpüğe gerek kalmıyor .birde sanayide, tam boy stepneyi araca tutturan civatanın biraz daha kısasından buldum o civata ile de ince stepneyi tutturdum araca tam oldu .(civatayı tutan yuvarlak,plastik sıkmak için kullanılan kısımıda çıkarıp yeni aldığım kısa civataya taktım).Yalnız aldığım ince stepnenin ortasındaki bijon deliklerinin arasındaki yuvarlak boşluk focusun bagajındaki stepneyi tutturma noktasına tam oturmadığı için .bagajdaki stepneyi tutan demir yeri (lastiği bagaja sabitleyen civatayla tutan yer) kenarlarından biraz büktüm ondan sonra araca tam oturdu sonrada sıkarak sabitledim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracımda da tam boy stepne vardı ben şöyle bir uygulama yaptım: İnternette ve sanayide satılan ince stepneler var (turuncu jantlı 5X108 ebatta) ,şuan focuslarda kullanılan ince stepneden biraz daha ince bir stepne .bu stepneyi aldım daha ince olduğu için köpüğe gerek kalmıyor .birde sanayide, tam boy stepneyi araca tutturan civatanın biraz daha kısasından buldum o civata ile de ince stepneyi tutturdum araca tam oldu .(civatayı tutan yuvarlak,plastik sıkmak için kullanılan kısımıda çıkarıp yeni aldığım kısa civataya taktım).Yalnız aldığım ince stepnenin ortasındaki bijon deliklerinin arasındaki yuvarlak boşluk focusun bagajındaki stepneyi tutturma noktasına tam oturmadığı için .bagajdaki stepneyi tutan demir yeri (lastiği bagaja sabitleyen civatayla tutan yer) kenarlarından biraz büktüm ondan sonra araca tam oturdu sonrada sıkarak sabitledim :)

hocam senin kafa çalışıyo. :P
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hocam halı kısa gelmedi mi esas sorun o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Üzerine farklı halıflex kestirin ve kirlenmesini önleyin.

Orjinal gibi olmasını isteyip orjinalde olmayan şeyi yapmak ?

stepneye çok ihtiyacım olacağını düşünmüyorum hep ş.içindeyim orjinalini değiştirmemden kastın buysa

görünüş şu aşamada işlevden daha önemli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.