Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mazda, Cenevre’de iki Avrupa Lansmanı Yapacak

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kompakt sınıfın yakışıklısı Mazda 3'e 1.5 Litre dizel motor seçeneği geliyor.

Firma, rotary spor otomobilleri mirasının sembolü olan Mazda RX-VISION konseptini tanıtacak

Ziyaretçiler, gücünü SKYACTIV-D 1.5’ten alan Avrupa’nın en tutumlu Mazda3’ünü görme imkanı bulacak

Devamı: http://anasayfa.focusclubtr.com/mazda-cenevrede-iki-avrupa-lansmani-yapacak/

bh-mazda-rx-vision-1_1200.jpg

007_2014_Mazda3_Europe.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

Mazda 3 1.5 Dizel Fiyatları

Motion AT / Reflex MT = 92.000 TL
Reflex AT = 96.000 TL
Power AT = 102.000 TL

benzinli ile bir fark yok gibi değil mi? iyiymiş fiyatlar... oh ne güzelde alıştık bu fiyatlara ama mis mis

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mert Yürüyen said:

benzinli ile bir fark yok gibi değil mi? iyiymiş fiyatlar... oh ne güzelde alıştık bu fiyatlara ama mis mis

17 bin tl cik fark var. 

Turkish öpücük devam

1 dakika önce, Mehmet Gün said:

Diğer markalar dizelde160 beygirlere çıkarken Mazda daha yeni 105 beygirlik motor koyuyor. Benzinlide de halen turbosuz motorlarla devam ediyor. Sonra diyorlar mazda neden satılmıyor. Satılmaz tabi satılırsa şaşarım zaten.

Mazda satışları çok çok iyi. Birinci değil tabi ki ama artış muazzam. Öznel yorumlar sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Yakup Çağatay said:

17 bin tl cik fark var.

Turkish öpücük devam

Mazda satışları çok çok iyi. Birinci değil tabi ki ama artış muazzam. Öznel yorumlar sıkıntı.

Artış tabi ama neye göre artış. Örneğin yılda 2 tane satan marka 4 tane satmaya başlarsa bunu büyük başarı olarak görebilir. Derki satışlarımı % 100 arttırdım. Ama bakalım rakipleri kaç tane satıyor. Bence şu anda sınıfında en güzel kasalardan biri mazda 3 ama bu motorlar ve fiyatlarla göreceksiniz yine nal toplayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam Türkiye'ye yollanan araç kotası fabrika üretimi ile limitli zaten. Keza siz motorlardan bahsederek sonuca vardınız bende Avrupa rakamlarını bildiğim için söyledim dilerseniz grağini hazırlar paylaşırım. Birlikte yorumlarız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Hocam Türkiye'ye yollanan araç kotası fabrika üretimi ile limitli zaten. Keza siz motorlardan bahsederek sonuca vardınız bende Avrupa rakamlarını bildiğim için söyledim dilerseniz grağini hazırlar paylaşırım. Birlikte yorumlarız

yakup bey ben Tr için konuşuyorum. 20-25 yıl evvel araba sayısı şimdiye göre çok daha azken her tarafta mazda görüyorduk. Şimdi çok nadir görüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende dedim ki Türkiye'ye gelen araç sayısı limitli zaten fiyatından dolayı olması imkansız. Ben olsam benzinli focus yerine mazda 3'ü seve seve alırım.

Tüm atm ve bazı turbo araçlardan iyi motoru var. Uçmak değilse niyet ekonomisi yerinde eski veya yetersiz değiller.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben şimdi sitesinden baktım power donanımda arabada yok yok gerekli gereksiz ne varsa doldurmuşlar arabaya.Fiyatıda sınıfında ki diğer arabalar gibi.Sanırım dizel otomatik hatchback bir araba ihtiyacım olsa 7-8 senede kullanmak için alıyor olsaydım ben tercih ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.