Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç içi Termometre

Ali Ermemiş

Soru

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracı 2 gün önce yikattim sonra ne olduysa oldu. Halbuki daha o ve onlarca defa yıkandı ama. Genelde şehir içi kullanım oluyor ama önceleri hiç olmamıştı böyle bisey. Şimdi kırmızı soğuk lambası yanıyor ve gösterge 0. Hayret ya

Bilgi amaçlı sıradan bi tanıdığım elektrikciye sordum.hocam büyük ihtimal termometre bozulmuştur diyor.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dediğiniz gibi farklılık hissettiğidiyseniz direk yıkamacıya gidin bastırın ne yaptınız siz buna falan bastırın konuşurlar sanırım. Termometre için sökmeniz bişi değiştirmez çünkü ulaşılabilecek yerde değil. Ben aynayı sökerken görememiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam orası nasıl sokulur bilemem ama düşünceme göre bizim yapabileceğimiz birşey değil çünkü orası tam olarak aynanın motor kısmına denk geliyor ve orada yay var. Ben olsam girmem o işe ayrıca eğer otomatik katlanırsa aynanız varsa; elle zorlamanız daha büyük bir arızaya sebeb olbilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.