Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Shiftselect özelliği Kullanımı?

Mehmet Kalmış

Soru

Herkese merhaba otomatik 2015 focusumdaki bu özelliği kullanmak istiyorum. Kullanan arkadaşlar tüyolar verebilir mi. Vites düşümünu kendisi mi yapıyor mesela 3. Viteste gidiyorum aniden durdum kalkmam gerekiyor kendisi 1. Vitese alıyor mu hemen? 

2. Sorum ise kitapçığkitapçığa bakınırken gördüm fotodaki özelliği ben bulamadım aracımda. (varsa) ibareside konulmamış kafam karıştı

Screenshot_2016-01-22-10-35-03.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Mert Yürüyen said:

yanlış mı anladım?

Kılavuzda yer alan bir göz var, ancak TR'de ki araçlarda yok?

Konu bu değil mi...

Avrupa'da da hepsinde yok :) Klavuzun içindeki bir çok şey her ülkede yokki. Doğal değil mi?

Yarın o özelliğide eklerler. Belki öyle gelir şansına.

Çoğu malın klavuzu ortak değil mi :) N151/N163/N183 gibi... Doğal yani facia değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Avrupa'da da hepsinde yok :) Klavuzun içindeki bir çok şey her ülkede yokki. Doğal değil mi?

Yarın o özelliğide eklerler. Belki öyle gelir şansına.

Çoğu malın klavuzu ortak değil mi :) N151/N163/N183 gibi... Doğal yani facia değil

tabi ki facia değil, pis müşteriyi oynuyorum sadece.

bilemiyorum ya, telefon yada çamaşır makinası almıyoruz... daha teknik ve özellikli ve hatta daha tehlikeli bir alet bu otomobil, değil mi? 

o yüzden her araca her ülkeye her spec için özel kılavuz üretilmesi bu kadar zor olmamalı...

neyse sorun yok, demek istediğimi anladığından eminim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Her spec için özel klavuz üretmek oldukça gereksiz iş :) 

Müşteri ne anladığını biliyorsa onu nasıl kullandığına bakar mantıken :) Bunun için kullanma klavuzu bu. Donanımını listelemek için değil ki be abi. 

Neyse konuyu bölmeyelim, klavuzlar fabrika üretim odaklı kodlanır mail ile vs yollanırsa güzel olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
40 dakika önce, Volkan Ö. said:

Bildiğin zula yapmışlar eve gidince bakayım :)

Focusta yok bu .

Bizim ilk nesil cmaxlerde standarttı . Şimdikilerde var mı bilmiyorum,  bir b**a yaramazdı, ben kullanma kılavuzunu koymuştum. 

Focusta kılavuz da yok (CD verildi malum makyajlının hard copy kılavuzu yok CDsi var) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.