Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus A Halojen Far Mı Daha Iyi Yoksa Bi-Xenon LEDli Far Mı Daha Iyi?

İsmail Atar

Bi Xenon Mu Yoksa Halojen far mı?  

27 üye oy kullandı

1. 1. Bi Xenon Far Mı Yoksa Halojen mi

• Halojen (LEDsiz)
    • Bi-Xenon
    • Halojen (LEDli)
    • Bi-Xenon (LEDli ve far yıkamalı)

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

Konu amacından saparsa kilitlenir. Zaten çelişki var başlık hangisi iyi içerik hangisini kullanırsın. Yorumlar nasıl ne takalım.

Tamam özür dileriz

Bi Xenon fiyatları hakkında yeni konu açtım oraya yazarsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bixenon kesinlikle çok daha başarılı. 

Benim modeoda mevcut ve son 6-7 arabamın hepsinde olmasına dikkat ettim. Şu anki eşimin focusuna da muhakkak takmayı düşünüyorum. Özellikle uzun yolda çok fark ediyor buna emin olun. Doğan Bey den haber bekliyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Cem Dilmen said:

Benim modeoda mevcut ve son 6-7 arabamın hepsinde olmasına dikkat ettim. Şu anki eşimin focusuna da muhakkak takmayı düşünüyorum. Özellikle uzun yolda çok fark ediyor buna emin olun. Doğan Bey den haber bekliyorum :)

Hocam bildiğim kadarıyla Mondeo'nun farları yenilemiştin, çıkanlara ne oldu ? (gitmiştir büyük ihtimal ama yinede sorayım dedim) :)

Farları Bi-xenon'a çevireceğim ama elim değmedi bir türlü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim modeoda mevcut ve son 6-7 arabamın hepsinde olmasına dikkat ettim. Şu anki eşimin focusuna da muhakkak takmayı düşünüyorum. Özellikle uzun yolda çok fark ediyor buna emin olun. Doğan Bey den haber bekliyorum [emoji4]

Abi az kaldı hatta seçenek ikiye çıktı ikiside çok temiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 saat önce, Hakan Saraylı said:

Hocam bildiğim kadarıyla Mondeo'nun farları yenilemiştin, çıkanlara ne oldu ? (gitmiştir büyük ihtimal ama yinede sorayım dedim) :)

Farları Bi-xenon'a çevireceğim ama elim değmedi bir türlü.

Hakan Bey valla o dönem ben servise bırakmıştım sonra bir arkadaş benim için alırmısın dedi tabi dedim. 500 TL den anlaştık ama arkadaş vazgeçti. 2-3 ay hastanenin deposunda süründü durudu. Sonra birisi aradı duruyo mu diye ben de 250 TL den verdim gitti. :) Yaklaşık 6-7 ay oldu sanırım. Geçen hafta farklı bir sitede gördüm biri satıyordu 1500 TL fiyat yazmış. Fıkra gibi :) İhtiyacınız olduğunu bilseydim keşke. Gerçi o zamalar tanışmıyorduk sanırım. 

16 saat önce, Doğan Kurban said:

Abi az kaldı hatta seçenek ikiye çıktı ikiside çok temiz.

Beklemedeyim Doğan Bey :) Demiştim ya acelemiz yok...

Çok teşekkürler bu arada. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Cem Dilmen said:

Hakan Bey valla o dönem ben servise bırakmıştım sonra bir arkadaş benim için alırmısın dedi tabi dedim. 500 TL den anlaştık ama arkadaş vazgeçti. 2-3 ay hastanenin deposunda süründü durudu. Sonra birisi aradı duruyo mu diye ben de 250 TL den verdim gitti. :) Yaklaşık 6-7 ay oldu sanırım. Geçen hafta farklı bir sitede gördüm biri satıyordu 1500 TL fiyat yazmış. Fıkra gibi :) İhtiyacınız olduğunu bilseydim keşke. Gerçi o zamalar tanışmıyorduk sanırım. 

Ah be hocam :) (sağlık olsun)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.