Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Kumandalı Anahtar Problemi

saner can

Soru

2012 model F3 aracımda uzaktan kumandalı anahtar ile kapıları açmak istediğimde çoğu kez 3-4 defa basıyorum ancak algılanıyor ve kapılar öyle açılıyor. Son günlerde iyice algılanmaz oldu. Sustalı anahtarı serviste orjinali ile değiştirdim fakat problem çözülmedi. Pili değiştirdim olmadı. Servise götürdüğümde nedense o an düzeliyor. Arıza tespiti yapılamıyor. Aynı durumda olan veya çözümünü bilen var mı? Araçtaki alıcının yerini bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Yakup Çağatay said:

Sadece servis'e gidince mi düzgün çalışıyor?

Çok takılma olan yerde yüksek gerilim hattı vb şeyler var mı?

Serviste çalışıyor. Her zaman yapmıyor. Genelde uzun süreli parklardan sonra çok oluyor. Sadece bir yerde değil her yerde oluyor. Benim merak ettiğim tüm F3 ler böyle mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, saner can said:

Serviste çalışıyor. Her zaman yapmıyor. Genelde uzun süreli parklardan sonra çok oluyor. Sadece bir yerde değil her yerde oluyor. Benim merak ettiğim tüm F3 ler böyle mi?

Benimkinde hiç böyle birşey olmadı. Daha önce @Kaan Yagizer abi nin bloğunda yazdığı bir yazı geldi aklıma. Yine bu soruna benzer bir sorunla alakalı başından geçen bir olay. Aracın içindeki alıcılardan arka taraftakindeki sorunla alakalıydı. Belki fikir verebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.