Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 direksiyon sallanti

Ahmet tunçer

Soru

Selamun aleykum arkadaslar foruma yeni uye oldum az once iş yerinden eve giderken aracimda bir sorun meydana geldi sanki teker cikacakmiş gibi direksiyon sallandi yani yalpa gibi bisi yapiyor bende direk rot balansciya gittim cunku baska biyer acik degildi adam dedi balanstan dolayidir bende imkansiz cunku lastikleri yeni aldim daha sonra dedim bi kaldiralim araci altina bakalim kaldirdik neyse sol teker aks koruğü patlak gordum acaba ondan dolayi yapiyor olabilirmi arkadaşlar birde dönerken direksiyonu tam cevirdigimde tak tuk ses geliyor cevaplarsaniz sevinirim tesekkürler

resmi de ekledim

20160106_180227.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1
On 23.01.2016 at 23:10, Veli Demirbaş said:

Kardesim sorunun hizli bir sekilde tumsekten atladiysan ya da cukura dusmussen jantida eğmiş olabilirsin ve sallantida o yuzden olabilir , arabayi surerken çekme oluyormu ?

On 24.01.2016 at 15:24, Alp Kaya said:

akslarda  sorun olabilir. bendede hafif boşluk var ustam direksiyonu tam kırdığında tak tak ses yaptığı zaman gel değiştirelim demişti.

Arkadaslar sorunu hallettim gittim ustaya gosterdim araci ertesi gün aks korügü ve aks kafasi degisecek dedi maliyeti 200 tl civari falan tuttu hic bir sorun kalmadi.

Ahmet tunçer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.