Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

marşpiyel servis fiyatı nedir?

Onur Koçhisar

Soru

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 saat önce, Onur Koçhisar said:

herkese selamlar sağ marşpiyel sürtme sonucu yırtıltı. servis fiyatı nedir.sadece sağ tarafı değiştirmek istiyorum tek olarak alabilirmiyim.yardımlarınızı bekliyorum.

Onur bey focus 3 den çıkma orj marşbiyellerim depoda yatıyor.Makyajlı kasaya uyar mı bilmiyorum. Bir iki çizik dışında tertemizdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

doğan bey mesajınızı yeni gördüm.Olurmu bende bilmiyorum  servise sipariş verdim tanesi 186 tl .Şimdi vazgeçtim demekte olmaz sanırım sipariş verdim .gittiğim yerde bakımda yaptıracam .ilginiz için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim sağ sol ortadan kaldırıma girmiş hanım. Daha doğrusu kaldırıma parketmiş düz inmiş. Erol Otomotiv sağolsun sipariş ettim Tanesi orjinal ürün 150 tl. Ama sorunum var sürücü kısmı bağlantı ayaklarını yamultmuş :( Nasıl halledeceğiz bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.