Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4W567 - DPS6/6DCT250 WARRANTY EXTENSION Ne demek?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Hafta sonu için güncelmeye gitmek için birde ben bakayım FordEtis'e dedim. Ford Etis'te güncelme bakarken bir kod daha gördüm.  4W567 - DPS6/6DCT250 WARRANTY EXTENSION Rus sitelerde bişeyler yazmışlar ama anlamadım. Hangi garantimiz uzadı ne kadar ne oldu.

ford.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Powershift (DPS6 / 6DCT250), a program of additional warranty
This program is additional warranty applies to the following components of the 6-speed automatic transmission with Powershift dual dry clutch DPS6:
• Calibration (transmission control module).
• Dual dry clutch.
• Seals primary shaft.
The warranty on parts is extended to a maximum of four (4) years from the date of entry into force of the guarantee without mileage.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

türkçe meal'i : Ey benzinli otomatik kullanıcısı ... aracınızın garantisi bitmiş dahi olsa şanzıman coflarsa seni yağmurda şemsiyesiz bırakmayacağım.

(bkn. CVT + ASM şanzımanlarına garantiden/bedelsiz onarım yaptıran Fört kullanıcıları)  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.