Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo'ya Ufak Dokunuş! (türkiye)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İlginiz ve geri dönüş için çok teşekkür ederim. :) 18 jant bence süper olmuş. Kış lastikleri almam lazım. O yüzden beni üzer mi. Lastiklerin ebadı 235 45 r18 midir? Emeğinize sağlık güzel fotoğraflar. Profilde başka düzenleme yapmam gerekiyor mu, telefondan yazıyorum, kaçırdığım hata olabilir

Mustafa Nural tarafından düzenlendi
Eksik cevap
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mustafa Nural said:

. O yüzden beni üzer mi. Lastiklerin ebadı 235 45 r18 midir? Emeğinize sağlık güzel fotoğraflar.

Kış lastiğini daha dar alabilirsiniz. 225 40/45 R18 gibi.

Evet ölçüler dediğiniz gibi. Rica ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke hb veya lift back dizelde de olsaydı. Sisler ve gündüz ledler RS den tanıdık geldi. Sd kart ücreti yokmuş. Yıllık güncelleme isterler mi. Sözleşme yapsrken nelere dikkat etmeli? Daha uyumlu bir sedan ve hareket kazandırmış. Yıldız şeklindeki incecik focus jantı olsa ben onu çok seviyorum. Rusya sitesinde kırmızı renk yok. Sebebini bilen var mı? Sarı renk seçeneği olsaydı keşke. Ülkeye göre değişiklik gösterebiliyor galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Mustafa Nural said:

Keşke hb veya lift back dizelde de olsaydı. Sisler ve gündüz ledler RS den tanıdık geldi. Sd kart ücreti yokmuş. Yıllık güncelleme isterler mi. Sözleşme yapsrken nelere dikkat etmeli? Daha uyumlu bir sedan ve hareket kazandırmış. Yıldız şeklindeki incecik focus jantı olsa ben onu çok seviyorum. Rusya sitesinde kırmızı renk yok. Sebebini bilen var mı? Sarı renk seçeneği olsaydı keşke. Ülkeye göre değişiklik gösterebiliyor galiba.

Ne sözleşmesi ?

Aracı nereden alıyorsanız o ülkenin donanım listesini aracınız ile kıyaslamanız yeterli.

SD kart ücreti yoksa bunu fiyata dahil etmişlerdir bu detay çok önemli değil :) Güncelleme için bayiiniz ile iletişime geçin daha doğru olur ama ömür boyu güncelleme vermezler yanlış hatırlamıyorsam hiç harita güncellemesi vermiyorlar yeni haritayı siz alıyorsunuz. 

Ülkelere göre renk ve donanım farklılıkları olabilir, sebebi; tercih meselesi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam 2016 titanyum aracın sis farı değişmedi ve gündüz ledler yok diyor alacağım bayii. Ford resmi sitesinden de baktım model resimlerine, klasik yuvarlak kromajlı sis var sadece. Yukarıda paylaşım olan model led paketli mi? Ben led paketsiz alacağım. Kapora gitti. Hayırlısı olsun inşallah 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk mesajımız nettir hocam başka açıklaması yok dediğim gibidir. Yukardaki araçta da LED Far sistemi yok ve ondan tamamen bağımsızdır.

2016 model ise dediğimiz gibi gelecektir, satıcının %99 haberi yok veya hatalı üretimdir. Ford resmi sitesi hiç bir zaman %100 güncel ve doğru veri vermez zaten heryerinde bu uyarı var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah dediğiniz doğrudur hocam. Yani dükkana ne gelirse onu satarlar :) Ama jantın resmini bayiden aldım. Çok güzel. Bayidekiler kendi veri tabanından gönderdiler 

IMG-20160427-WA0000.jpg

Mustafa Nural tarafından düzenlendi
Bayii dosyasından
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mustafa Nural said:

Mondeo için ford Nazer bayisinde komple 3m boya, koltuk, yalıtım, cam ve motor koruma toplam 600 liraya anlaştık. Sizce yaptırmak yararlı mı maliyet uygun mu

Hocam anlaşmadan önce keşke yazsanız da bizde adamların işini baltalamış gibi olmasak :D 

Aşırı gereksiz bir işlem :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 14 Apr 2016 at 21:43, Yakup Çağatay said:

18'' opsiyonlu ve Led eklemeli; 1.6 Tdci Siyah sedan Mondyoo...

DSC00483.JPG

Ben bu jantı oldu bitti sevemedim eski mondeodada buna benzer bi jant vardı nasıl anlatsam bilemiyorum mondeodaki çok kollu titanıum jantı sanki çamurluğun içinde kalıyor  kendini göstermiyor jant arabaya göre küçük görünüyor gibi ama focusdaki titanıum jantı desen olarak buna benzesede daha hoş geliyor göze nedendir bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mustafa Nural said:

Jant ile ön panjur çok uyumlu. 17 jant bombeli karpuz dilimi gibi tamamen beğeni o kadar koruma övdüler ki anlatamam 

Size iyi indirim yapıldıysa eğer malum sıfır araçlarda kar yok, oradan kazanıyorlar ama dediğim gibi benim şahsi fiktim gereksiz olduğu isterse bedava olsun yine de pas geçerim. Sizin içinize sindiyse kullanılan ürünlerin markası da düzgünse yaptırın tabi ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Mustafa Nural said:

Mondeo için ford Nazer bayisinde komple 3m boya, koltuk, yalıtım, cam ve motor koruma toplam 600 liraya anlaştık. Sizce yaptırmak yararlı mı maliyet uygun mu

Fiyatı bilmem de motor korumanın dikkatli uygulanması önemli, motor kısmında soketlere vs sıvı kaçmaması açısından. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.