Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Alarm hakkında

erhanbiyik

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

:zha: fordlarda orjinal alarm iç denetimlidir. yani kapılar kilitlendiğinden belli bir süre sonra eğer araç içinde her hangi bir hareket algılanırsa çalmaya başlar. hatta sizin araçlarda iç denetim sensörü ön iç aydınlatma tarafında tavanda olması lazım.

focus I lerde ise sağ sol iki kapı direğinde.

o biri gelip kapları lastikleri tekmelese bile çalmaz ama alarm devere iken birisi anahtarla kaputu açmaya çalışırsa yada bir şekilde kapıyı anahtarla yada kumandayla açmadan içeriye girerse başlar bağırmaya. yine camı aralık bıraksanız bazen rüzgardan bile nem kapar öter :D yine araç içindeki aynaya asılı bir cisim arabayı salladığınzda hareket etsin başlar ötmeye vs vs vs

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bu durumda araca alarm taktıtmaya gerek yok o halde (07 ghia focus ) ? Ya da var ise tavsiyede bulunabilir misiniz ?

O modellerde iç sensör yok makyajlılarda mevcut....Tavsiye olark ben bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçen işten geldim arabanın motor sıcaktı.sabah geldim kaputu bi açtım heryer kıl.kedilerin yuvası oldu benim motor.ne alarm var ne ses.yani pazarcı dayının dediği gibi ne tıkırtı var ne sıkırtı :)

Kedi köpektö etmez bunların alarmı.

Dış etki olarak ancak kaputu açmaya çalışırsan öter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçen işten geldim arabanın motor sıcaktı.sabah geldim kaputu bi açtım heryer kıl.kedilerin yuvası oldu benim motor.ne alarm var ne ses.yani pazarcı dayının dediği gibi ne tıkırtı var ne sıkırtı :)

Ben Focus 2,5 da çok sıkıntı çekerdim o kedilerden kışın..Motorun altında koruma olmadığından rahatça girer uyurlardı içinde...Hayır sabah çalıştırıpta motora sıkışıp parçalanırlarsa büyük sorun olur o yüzden motor altına koruma plastiği taktırın...Ayrıca hayvanlar oraya çişlerini ve kakalarını yapıyor,çok pis kokuyor...Kedi savar sprey sıkıp motor altına karter muhafaza taktırtın derim ben...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.