Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Teyp Kodu

Yasin C.

Soru

Öncelikle herkese iyi günler :) Abilerim bir sorum olucak bu sabah kalktım hastaneye gitmek için araba çalışmadı baktık ki 4 yıllık akü "benden bu kadar değiştir beni" dedi :) Neyse gittim değiştirdim şimdi fakat teyp cod istiyo. Arkas'ı aradım cod sormak için bana yanıtı şu oldu " her arabanın kendi şifresi var ve biz bu şifreyi göremeyiz yetkili servise gidip aracınızın teyp'ini cihaza bağlıcaklar sisteme reset atıp yeni bir şifre vercekler" dedi. Sorum şu daha önce burda bu konuyu sormuştum bana yetkili servisi ara codu al dediniz şimdi benim ne yapmam lazım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Seri numarasına bakarak kodu çıkıyor öyle doğru demişler ya da sen söküp bakacaksın numarasına vs.

Kitapçığında vs yazmaz. Teybin üstünde yapışkan etiket ile geliyor, teslim eden görevlinin tercihine kalmış istediği yere yapıştırır veya yere atar :D

Güneşlikler kontrol edilebilir.

Kılavuzun doğru hali internette var ayrıca

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Doğan abi işin şaka gibi olan kısmı bize verdikleri 2011 model focus 3 kitapçığı bizim araç 2011 model focus 2. Bunu söyleyince bize verdikleri yanıt "herşeyi aynı arabanın" oldu.

Demedin mi o zaman klavuza uygun araba da verin bana diye :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şaka gibi bir müşteri hizmetleri var arkasın Doğan abi alıştık artık :). Abi sökemem ben ya kırarım bir yerlerini. Yakup ne yapmam lazım yardım lütfen :)

Servis'e gideceksin, 5-10 dakikaya verirler kodu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi bizden 50 lira ücret istediler işlem için. Çok saçma değilmi soru sorsak para isticekler

Focus 1'lerin kodu kolay ama bunlar için servis şart. Araçta olmadığına eminseniz ve ilk sahibiyseniz otosan'a yazıp rica edin bari. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyi bir haber :) kod torpido gözünde varmış girdim ve hallettim. Fakat yeni sorun şu otomatik camlar ön ve arka 2 kademeliydi basılı tuturak kapatma ve 2. kademede otomatik olarak kendisi kapatıyodu. Fakat iki kademede şuan basılı tutmamız gerekiyo bunun çözümüyle alakalı bir bilginiz varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.