Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone navigasyon sorunu

Yücel Yaman

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Hayırlı akşamlar

Bende 1 hafta oldu taktıralı cyclone.bende gözlemlediğim 2 sorunum var bilginize ve tecrübenize ihtiyacım var.

1.Emniyet kemeri şoför tarafı artık takmasamda ötmüyor.

2.Aracı yanaştırdıktan sonra kontak kapalı olmasına rağmen sensör sesi devam ediyor kapıyı kapatıp kitlersem susuyor.

3.Navigasyon ekranında 3-4 sefer geri görüş kamerası devreye girmedi ana menüye geçince geri görüş açıldı ana menüde sorun hiç olmadı.

4.Sesli komut yardım menüsünde yazılanları söylediğimde 1 defa tuturdum lafımı dinledi

Bilgim yeni oldu hafıza kartını 4 gb verdiler bende değiştirmek istedim değiştirdim.16 gb aldım haritayı kopyaladım çalışmadı cyclone a sordum verilen 4gb hafıza kartına lisans numarası verdikleri için başka hafıza kartında çalışmazmış.aldığım hafıza kartını 6-7 defa takdığımda 1 sefer cihaz takıldı diyor orjinalı takdığımda 6-7 seferde 1 defa cihaz takıldı hemen peşine cihaz çıkarıldı diyip görmedi.1 haftada gözlemlerim bunlar umarım başka bir soru sormam :) <Saygılar>

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracında cyclone olup en azından 1.2 maddedeki sorun olup olmayan yokmu?

1- Numaralı sistemin cyc. ile alakası yok, bunu tekrar aktif edebilirsiniz veya bozulmuştur.

2- Kontak kapalı derken tamamen sisemler kapalıyken ötüyor öyle mi? Bu normal değil (orjinal sistem için) cyclone böyle ayarlamışsa çalabilir. 

---- Diğer şeyler için sormanız gereken adres burası değil maalesef cyclone.

Kemer Uyarı sistemi için: http://www.focusclubtr.com/topic/2250-focus-3-emniyet-kemeri-ikazı/

Bundan sonra arama sistemini kullanırsanız eğer hızlı ve güvenli bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi günler

1.Emniyet kemeri şoför tarafı artık takmasamda ötmüyor.

2.Aracı yanaştırdıktan sonra kontak kapalı olmasına rağmen sensör sesi devam ediyor kapıyı kapatıp kitlersem susuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben cyclone sorunu olunca bu konuda oraya eklemek istedim.Teşekürler yakup cevap için.Kemer uyarı sistemi navi takıldıkdan sonra olunca ben cyclone a bağladım.o yuzden araştırmadım açıkcası.arabadan komple ındıgımde halen ötüyor ve kapıyı kitleyince susuyor orjinalinde aracı yanaştırıp kontak kapatınca susuyordu. sorunum buydu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabaya binen yakınlarım sorunlu galiba diyorlar :) sensorden kapatıncada ses devam ediyor cunku.Kemer olayını çözdüm hareket halinde 4 sefer tak cıkar yaptım ekrana lambası cıkdı ve ötmeye basladı ama sımdı 10-15 sanıye gostergeden işareti kayboluyor sonra cıkıyor tekrar otuyor.evvelde hıc durmadan takana kadar 5 dk surdugum olmusdu sürekli durmadan ötüyordu.Belki ben kısa mesafe surdugumden 10-15 sanıye susuyor.neyse buda işimi görür.saygılar bı sensor sorunum kaldı.teşekürler tekrar yakup

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.