Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Konya Da Özel Serviste 1 Gün

Hüdaverdi Kılınç

Önerilen Mesajlar

Hüdaverdi Kılınç

İyi günler dilerim.Önceden yetkili serviste geçen 1 günümü daha önce  anlatmıştım.şimdi ise Konya da bulunan BİZİM FORD isimli özel servisten bahsetmek istedim.Takip edenler bilir Konya Otokoç yetkili servisin azizliğine uğramış biri olarak bu cumartesi günü Sami usta iletişime geçtim ve randevumu aldım.sabah saatlerinde iş yerine ulaştım ve aracım olan 2008 model focus otomatik şanzuman aracımın ön amartisörleri, üst kapak contası, arka z rotları şanzıman yağı ve filtresini, bıjilerin değişimi yapıldı .Bizzat ustanın yanında takiplerim sonucu gerçekten Abdullah usta ve yanındaki çırağı ayrıca Sami ustanın güzel işçiliği,bilgili olması müşteriye karşı davranışları çok güzeldi.Ender bulunan ustalar diyebilirim herkese tavsiye ederim.

herkese iyi günler dilerim, Allah kaza bela vermesin..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konya Otokoçun başında öyle bir müdür varken, serviste müşteri memnuniyeti olmaması çok ilginç. Şube müdürü ile görüşme talep edip sıkıntılarınızı doğrudan kendisine anlatmanızı tavsiye ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 5 yıl sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.