Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

diesel ghia

earthquakerr

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Eskisi gibi değilim çabuk sıkılıyorum; izmirde yollarda açık olunca basıyorum.Eski ekonomiyi yapamıyorum yani.

Dizelde 5,5 L/100km. lerdeyim bu aralar.

Yinede iyi değer.

Bende tam tersi gittikce azaltıyorum. LPG de son depomda şehir içinde km.de 0,195 krş. yakmışım. Oranlarsak 9,3Lt/100Km. ye geliyor.

2-3 depo önce, yağa moto silk bor katkısı katmıştım. Onun bi etkisi olabilirmi bilmiyorum. Çünkü daha önce kmde 0,25 krş. yakıyordu şehir içinde ort. yani 11,96 Lt/100km. idi. Hatta aracın çekişi ve ara hızlanmalarında performansının ufakda olsa arttığını ve daha rahat devirlendiğini hissettim son dönemde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde dizel focusumda yaz aylarında ortalamam 6 - 6.5 arası kışın ise 7lt kesin fazlasıda olabiliyor bide bizim buralar hep rampa düzlük yok diyebilirim kısa mesafe yalnız şehir içi kullanımda 9 lt ye çok çabuk çıkabiliyor genelde motor soğuk olduğu için.özet geçersek şehir içi tüketimler kullanım şekline ve şehir yapısına göre çok değişkenlik gösterebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eskisi gibi değilim çabuk sıkılıyorum; izmirde yollarda açık olunca basıyorum.Eski ekonomiyi yapamıyorum yani.

Dizelde 5,5 L/100km. lerdeyim bu aralar.

Senin yerini ben almışım o zaman abicim B) Şehir içi 5,3 lt yakıyordum. Şehirler arası 3.8 lt ye düşürdüm yılbaşı kaçamağnda (Gidiş geliş 400 km lik yol ) ayrıca arabanın bakım zamanı geldi ve kış mevsiminin dezavantajı var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.